Koťata k zamluvení

 

V současné době, máme poměrně velký počet koček, které jsou v březí nebo již mají čerstvě narozená koťátka. Snažíme se tyto kočičí mámy nechávat ( pokud to jde ) v jejich přirozeném prostředí a nestresovat je jakoukoliv manipulací nebo převozem. Koťátka i s maminkama pravidelně kontrolujeme a jakmile budou koťátka schopná opustit maminčinu náruč, pak budou na našich stránkách uveřejněná k možné adopci.

 

Pokud máte jasno o konkrétní podobě koťátka, které by jste si chtěli osvojit, tak nám svou představu napište a jakmile budou koťátka vhodná k adopci, tak Vás budeme okamžitě kontaktovat. Mohu Vás již teď ujistit, že budou v nabídce koťátka nejrůznějších barevných kombinací a samozřejmě ( jak už to u koťátek bývá ) jsou všechna nádherná a roztomilá.

 

V dostatečném předstihu zde budeme zveřejňovat fotografie koťátek k adopci.

 

Sofinka, Kimy, Zuzanka ,Keit a Bubáček

V úterý v podvečer 15.8. se na nás obrátila zoufalá paní,která našla v obci Hájemství na své procházce s pejskem opuštěná asi 14 denní koťátka,která někdo jedno tak odložil pod lavičku. Co se v tom chorém mozku člověka ,který je sem odložil asi odehrávalo těžko říct. Možná měla sloužit jako něčí potrava nebo se snad měla koťata  pochlapit a postarat se o sebe sama? Tak už týden nespíme a pipláme malá koťátka,která se zatím přeorientovávají z kočičí mámy na mámu člověčí. Jestli to zvládneme je ve hvězdách,taková miminka jsou ohrožena jakoukoliv infekcí a jsou velmi choulostivá na každou změnu. Držte jim palečky.Jsou to 3 hočička a jeden kluk, dostala ména Sofinka, Kimy, Zuzanka ,Keit a Bubáček.

Dorotka

Do depozita ve Dvoře Králové n. L. byla přijata šedá mourinka s rezavým odstínem,která byla nalezen a na stromě poblíž tenisových kurtů. Kočička byla silně začervená, zablešená  a samozřejmě též s ušním svrabem. Dostala jméno Dorotka.

Jessica

Do depozita ve Dvoře Králové byla přijata asi 3. měsíční kočička Jessica,která je velmi milá, klidná a kontaktní. Kočička je čistotná , po zdravotní stránce zatím v pořádku,  je umístěna v karanténě a čeká až bude schopna prvního očkování.

Laurinka,Jolanka a Filípek jsou tři kotatka, která byla nalezena na staveništi v Trutnově,kde je porodila poloplachá kočička a už se k nim bohužel nevratila, při přijmu do depozita byly 14 denní. jsou uměle odkrmeny. Jsou mazlivá,čistotná. Hledáme pro ně nový domov ,zatím pouze k zamluvení.