Koťata k zamluvení

 

V současné době, máme poměrně velký počet koček, které jsou v březí nebo již mají čerstvě narozená koťátka. Snažíme se tyto kočičí mámy nechávat ( pokud to jde ) v jejich přirozeném prostředí a nestresovat je jakoukoliv manipulací nebo převozem. Koťátka i s maminkama pravidelně kontrolujeme a jakmile budou koťátka schopná opustit maminčinu náruč, pak budou na našich stránkách uveřejněná k možné adopci.

 

Pokud máte jasno o konkrétní podobě koťátka, které by jste si chtěli osvojit, tak nám svou představu napište a jakmile budou koťátka vhodná k adopci, tak Vás budeme okamžitě kontaktovat. Mohu Vás již teď ujistit, že budou v nabídce koťátka nejrůznějších barevných kombinací a samozřejmě ( jak už to u koťátek bývá ) jsou všechna nádherná a roztomilá.

 

V dostatečném předstihu zde budeme zveřejňovat fotografie koťátek k adopci.

 

Laurinka,Jolanka a Filípek jsou tři kotatka, která byla nalezena na staveništi v Trutnově,kde je porodila poloplachá kočička a už se k nim bohužel nevratila, při přijmu do depozita byly 14 denní. jsou uměle odkrmeny. Jsou mazlivá,čistotná. Hledáme pro ně nový domov ,zatím pouze k zamluvení.