Kočičí nebe

Camilka

Camilka odešla do kočičího nebe na vrozenou srdeční vadu.

Zrzina

odešla nám za duhový most milovaná kočička Zrzina. Polycystické onemocnění ledvin bylo natolik rozsáhlé, že Zrzince významně zkrátilo její život. V životě měla věčnou smůlu, po několika letech bídného života a týrání se přece jen užívala života plnými doušky.To však trvalo pouhé 4 roky pobytu u...

Kryštof

odešel nám milovaný asi 11.letý kocourek,kterého postihlo nádorové onemocnění dýchacích cest..Kryštof s touto nemocí dlouho bojoval,ale během dvou dnů se jeho stav prudce zhoršil,neměl zájem o tento svět, proto mu zkrátili trápení odchodem za duhový most.Už teď je nám po něm smutno.

Sally

Děkujeme všem ( zejména paní Maierové a panu  Jiříčkovi ),kteří pomáhali statečné kočičce Sally,přispívali ji na její léčbu a hlavně ji stále drželi palečky.Sally u nás prožila asi nejlepší období svého života.Prognoza byla již od samého počátku nepříznivá, lékaři odhadovali  v říjnu...

Mourek

Neradi oznamujeme všem,kteří drželi Mourkovi z Další šance palce, nebo mu dokonce přispěli na jeho nákladnou léčbu, že Mourek odešel za duhový most. Doufali jsme v přízeň osudu a věřili,že vše zvládne stejně jako Máša,která na tom byla podobně na jaře letošního roku. Mourkovi bohužel nepomohla ani...

Swipp

Kocourek Swipp,který byl v jednom z depozit ve Dvoře Králové n.L. se svého  uzdravení bohužel nedočkal. Přes veškerou naši i veterinární péči byl k němu osud nemilosrdný. Krevní testy prokázaly zákeřnou chorobu FIV ,která ´jednou zpříčin jeho zbídačeného stavu.

Uhlíček

Kocourek Uhlíček, bohužel podlehl nečekané zdravotní komplikaci která vyustila v akutní selhání jater.

Kačenka

Kačenka poměrně dlouho bojovala s nepřízní osudu, který ji velmi vážně poznamenal na jejím zdravotním stavu. Bohužel nastaly vážné zdravotní komplikace, které její stav natolik zhoršily, že Kačenka již neměla sílu dál bojovat.

Salem

Salem bohužel prohrál svůj boj se zákeřnou chorobou a přesto, že bojoval statečně, tak mu nepodařilo tento boj dovést do zdárného konce.

Myšpulín

Myšpulínek bohužel podlehl trvalým následkům svého postižení. Na konci roku 2015 došlo u Myšpulínka k výraznému zhoršení jeho zdravotního stavu a bohužel i přes veškerou dostupnou odbornou veterinární péči se již nedalo jeho zdravotní stav "dostat pod kontrolu".
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>