Kocourek ŠEDOU akutně hledá nový domov

14.01.2015 14:21
ŠEDOU
Šedou je nádherný polobritský kcourek,kterému je necelých 8 let. Žil v bytě i venku,byl mazlíkem jedné milovnice koček,která se díky své 
vážné nemoci do domova již nevrátí a o kocourka se nebude moci postarat. Idylka Šedouovi skončila již na konci listopad 2014,kdy byla jeho majitelka odvezena do nemocnice.Šedou stále čekal, až se otevřou dveře a on se půjde jako vždy ohřát. Bohužel se tomu tak nestalo a nestane.
Kocoura sice občas krmí obyvatelka domu,ale i tak se mu útočištěm stal sklep,kde je zalezlý téměř celý den. Jeho smutný a hrne se ke každému,kdo otevře dveře domu. Jeho psychické strádání již zanechává stopy i na jeho dřívější fyzické kondici. Šedou tedy nutně potřebuje nový domov v klidné rodině ,nejlépe u starších lidí s výběhem ven. Je to čistotný, kastrovaný kocourek,kterému se domovem stal sklep.Šedou nikdy nestonal, má pouze sklopené jedno ouško po bitvě s jiným kocourem. Dříve se měl jen ke své majitelce, nyní se tulí snad ke každému,jakoby nám chtěl něco po svém kočičím způsobu sdělit. Hledám tedy akutně nový ,trvalý a láskyplný domov.