Rose, Monty a Lara v nabídce

24.01.2015 14:00

Zařazujeme do nabídky k adopci naše svěřence, kteří jsou v péči našeho Trutnovského depozita. 

ROSE

Je bílomouratá kočičí holčička, narozená cca 08/2014, která se potulovala kolem jedné školy v Trutnově se zlomenou pacičkou. Rose byla ve velmi špatném zdravotním stavu a navíc se jí zlomená pacička velmi dlouho hojila. Díky obětavé intenzívní péči naší pečovatelky a vynikající péči veterináře se tuto roztomilou „holčičku“ podařilo dostat tzv „z nejhoršího“ a v současné době je již zcela v pořádku a připravená hledat svůj nový domov, kde bude mít tu nejlepší dostupnou péči, lásku a častý lidský kontakt. Rose je velmi čistotná, ráda si hraje a moc ráda si se svým člověkem „povídá“.

 

MONTY

Je mourovatý kocourek, narozený cca 06/2014, který se k nám dostal po té, co byl vyhozen z auta nedaleko našeho domácího depozita. Několik dní se potuloval po okolí, chodil doslova od domu k domu a snažil se najít pomoc, nebo alespoň něco malého k jídlu. Je smutné, že trvalo více jak týden, než narazil na člověka, který mu pomohl, poskytl mu jídlo a přinesl ho k nám do depozita. Monty byl na první pohled velmi zanedbaný a zablešený, ale při veterinární prohlídce naštěstí nebylo zjištěno žádné vážnější poranění ani onemocnění.

Monty je velmi vděčný kocourek, který si dokáže vážit dobrého zacházení a péče a i přesto, že  v něm občas převládne vrozený instinkt „divoké kočky“, tak se moc rád mazlí. Rád bývá středem pozornosti a nemá rád pokud je omezován ve volnosti pohybu (v takovém případě se velmi intenzívně pokouší otvírat dveře). 

 

LARA

Je mourovatá kočičí slečna, narozená cca 06/2014.  Lara se k nám dostala po té, co ji někdo vyhodil na silničním odpočívadle v zavřené krabici. Naštěstí byla nalezena včas a převezena k nám do Trutnovského domácího depozita. Důkladnou veterinární prohlídkou bylo zjištěno, že Lara je po fyzické stránce relativně (s ohledem na to, co si prožila) v pořádku, především díky její výborné kondici, takže mohla být okamžitě odčervena a na místě jí veterinář pouze vydezinfikoval a ošetřil drobné oděrky a dostala vitamíny.  Lara je velmi silná osobnost a ani tato otřesná zkušenost s lidskou bezohledností ji nijak zásadně nepoznamenala. Je to velmi vděčná, mazlivá a neuvěřitelně přítulná kočičí slečna. Moc ráda si hraje (nejraději tzv na schovávanou) a každého „pusinkuje“.