Velmi naléhavě hledáme nový domov pro dospělou kočičku

17.08.2013 18:53

Micinka nutně potřebuje najít novou rodinu jelikož ta její současná se stěhuje mimo klimatické podmínky naší republiky a mají vážnou obavu (dle mého názoru opodstatněnou) o zdraví Micinky (je to poměrně konzervativní kočička a těch změn by na ní bylo opravdu moc), proto by moc rádi dopřáli Micince nové rodinné prostředí, kde ji budou milovat a kde bude spokojená.

 

Miciš je dospělá velice inteligentní kočička s nádhernýma očima po své britské mámě. Od svých majitelů se takřka nehne a ráda přihlíží všem činnostem, které se doma dějí. Je klidná, hlasově se projevuje velmi málo. Spoustu času stráví čištěním kožíšku a vylehávání, je neskutečný mazel, ráda dává majiteli najevo svou lásku předením, pacičkováním apod. Ráda papá, takže v tomhle ohledu je dobré ji usměrňovat. Je zvyklá žít v bytě bez dalších zvířat, tak se cítí bezpečně. Pokud však přilne k novému pánovi, další kočka nebo menší pes v blízkosti se později nevylučuje. (Ze zkušenosti současných majitelů).

Současní majitelé se stěhují do jiného podnebného klimatu a z tohoto důvodu se obávají vzít Micinku s sebou. Hledají pro Miciš rychle nový domov. Jsou ochotni (po telefonické domluvě nebo po skype) dopravit Micinku kamkoli po ČR.

Popis: kočka kastrovaná, bez zdravotního omezení, velmi oddaná. Potřebuje klidné prostředí, zpočátku velkou přízeň nového majitele pro získání důvěry, fixovaná na lidi. Adaptace chvíli trvá, ale výsledky a radost, kterou dokáže Miciš dávat, je maximální. Vhodné pro majitele, kteří chtějí domácího věrného přítele.

Za každého vážného zájemce děkujeme z celého srdce, reagujeme na všechny, kteří milují kočky

 

Kontakty: tel 702 302 398    !!! pouze do 2. 9. 2013 !!!

Email: sylvia.cernuskova@yahoo.es

Skype: sylva.cernuskova68   - napsat Micinka a hned se ozvu