Umístěné kočky

Oliver

dne 1.2. odešel do nového domova náš neuvěřitelný kocourek Oliver. Odvezla si ho velmi milá paní do Prahy, do bytu kde bude mít kočičího kamaráda.  

Gréta

dne 16.1. odešla do nového domova až za Plzeň kočička Gréta. Bydlet bude pouze v bytě a za kamaráda bude mít labradora.  

Silvestr

dne 18.1. odešel do nového domova úžasňák Silvestr. Bude bydlet v Pískové Lhotě pouze v bytě a jako kamarády bude mít další 3 kočičky

Mája

Mája odešla spolu s Roxanou 7.1.2011 do nového domova v Klášterci nad Orlicí. Společnost jim budou dělat další dva kočičí kamarádi a především početná rodina, která kočičky velmi miluje a dokáže jim poskytnout tu nejlepší možnou péči.

Roxana

  Roxana odešla spolu s Májou 7.1.2011 do nového domova v Klášterci nad Orlicí. Společnost jim budou dělat další dva kočičí kamarádi a především početná rodina, která kočičky velmi miluje a dokáže jim poskytnout tu nejlepší možnou péči.

Černé koťátko z Hořan

Černá kočičí slečna z Hořan odešla 7.1.2011 do nového domova. Bydlet bude v Rychnově nad Kněžnou, kde bude rozmazlována jako kočičí jedináček.

Oskárek

dne 31.12. odešel do nového domova v Táboře kocourek Oskar, který než se dostal do nabídky, tak se na něj usmálo štěstí v podobě nového domova v bytě a jako společnost bude mít páníčky s 8 letou dcerkou a krásného pejska

Adámek odešel do nového domova

dne 31.12. odešel do nového domova v Záhořanech u Kutné Hory kocourek Adámek, bude bydlet v rodiném domečku a jeho nový páníčkové už měli vše pro nového člena rodiny přichystáno.  

Ihio z Veletova

dne 27.12. odešel do nového domova jeden ze tří mourků z Veletova jménem Ihio, bydlet dude v rodiném domečku v Kojeticích a páníčkové si ho vybrali naprosto na první pohled.  

Hugo z Hořan

dne 17.12. odešel do nového domava u Mladé Boleslavi k velmi sympatické rodině kocourek z Hořan, dnes již jménem Hugo, bude jako kočičí jedináček žít pouze v domě a jako společnici bude mít 8 letou slečnu.  
<< 43 | 44 | 45 | 46 | 47 >>