Umístěné kočky

Cyrilek

Velmi krátce po svém zařazení do adopce našel domov 8. měsíční  kocourek Cyrilek, který bude bydlet v domku v Horní Malé Úpě.  

Žofré

Tento kocourek si na nový domov vydržel počkat a vyplatilo se. Žofriček odjel až do Mělníka, s čistým svědomím můžeme říci, že jsme ho svěřili do rodiny, kde se bude mít báječně, nejenže bude opečovávaným jedináčkem, ale časem bude moci chodit i ven.

Peny a Berny

Navrácená Peny našla domov opět v Hradci Králové, tentokráte snad trvalý. V domácnosti bude žije společně s jinou útulkovou kočičkou. Berny se usadila na vesnici, kde si bude užívat i sluníčka na zahradě, domácí potkánek ji vyškolil natolik, že ho raději respektuje.  

Bohoušek a Lia

Společný vytoužený domov našla ve Svobodě nad  Úpou dvojice sourozenců Bohoušek a a Lia.

Filípek

Do Nového Bydžova odešel kocourek Filípek, na kterého čeká stejně zbarvená kočičí kamarádka.  

Sára a Lin

Společný domov v Opočně našla malá Lin se svou mámou Sárou.

Rosina

Nový domov ve Dvoře Králové n. L. našla kočička Rosina. Zatím bude bydlet v bytě a po přestěhování do nového si užije i pobytu v klidném prostředí u lesa.  

Adélka

Nový domov v Trutnově našla kočička Adélka, která nahradila místo po zemřelém kocourkovi. Jeho kamarád zůstal sám a uvítal společnost mladé kočičky.  

Armi

Nový domov u trpělivé slečny v Trutnově našel perský kocourek Armi. Slečna respektuje některé jeho neduhy a vypadá to, že ti s ním umí. Armi  vypadá konečně spokojeně.

Berny

Do nového domova odešla kočička Peny a Berny,která byla nalezena jako vyhozená jejich původním majitelem. Kočička Peny našla domov v Hradci Králové  a Berny ve Dvoře Králové n. L.
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>