Umístěné kočky

Polomáčenka

Dne 12.9. odjelo do nového domova v Dobrušce jedno z koťátek od dlouhosrsté Májy. Pro kočičku Polomáčenku si přijela moc hodná maminka se synem, který se dlouho rozhodoval a nakonec si jeho srdce získala právě tato holčička, jako kamaráda bude mít dalšího malého kocourka.

Ája

dne 3.9. odešla do nového domova kočička Ája sestřička hluchého Šašlika, pro kočičku si přijela velmi sympatická slečna a odvezla si jí do bytu v Praze, kde bude mít za kamarádku ruskou modrou.  

Julián

Juliánek má od 30.8.2010 svůj nový domov a novou milující rodinu a spoustu nových zvířecích kamarádů. Jeho nový domov je v Holicích. 

Vilémek

Do nového domova odešel dne 20.8.kocourek Vilém, bude bydlet v Praze u velmi hodných lidí a za kamaráda bude mít pejska a malého chlapečka

Jáchym

Jáchym byl umístěn do nového domova v Hradci Králové.

Matylda

Dne 16.8. odjela do nového domova kočička Matylda, bude bydlet v Litoměřicích v bytě jako společníka bude mít pejska, osmáka, činčilu a hlavně milující rodinu

Joey

Joey byl umístěn 9.8.2010 do nového domova v Hradci Králové, kde bude prozatím jako jedináček.

Čmoudík

Čmoudík byl dnes 10.8.2010 umístěn do nové rodiny v Hradci Králové.

Mufka

Mufka již také patří mezi ty šťastnejší kočičky, které mají nový domov a milující rodinu. Mufka našla tu svou v Jilemnici, kde bude jako jedináček.

Dvě bílá koťátka

Obě bílá koťátka byla umístěna do rodinného domečku v obci Babice nedaleko Hradce Králové.  
<< 53 | 54 | 55 | 56 | 57 >>