Umístěné kočky

Eliášek

Nový domov v Třebechovicích pod Orebem našel kocourek Eliášek. V novém domově ho očekával kocourek Mikešek, se kterým se brzy sblížili.

Babetka

Do nového domova odešla černá kočička Babetka. Bude bydlet v bytě u mladých lidí,kde žije již o něco mladší kočička,která si na její přítomnost rychle zvykla.

Heidy

Nového domova se dočkala také kočička Heidy, pro kterou si přijela rodina mladých lidí z Prahy.Také v tomto domově se na její přítomnost těší další o něco mladší nalezená kočička.

Čestmír

Nový domov ve Dvoře Králové n. L. našel kocourek Čestmír,který nám poslal první pozdrav.

Kimi a Kejt

Kimi a Kejt mají svůj nový společný domov na Trutnovsku. Máme velikou radost, že Kimi a Kejt mohli odejít do nového domova společně a hlavně, že jejich nová rodina jim poskytne všechno, co potřebují.

Melissa

Melissa našla svůj nový domov v rodinném domku v Novém Rokytníku u Trutnova.

Žofinka

Po dlouhé době našla konečně nový domov ve Vraném  nad Vltavou také kočička Žofinka, která je u nás již přes rok. Našla  sice trvalý azyl velmi daleko , ale u velmi  hodných obětavých lidiček, kteří dají této nedůvěřivé kočičce  skvělý domov.

Bubáček

Bubáček našel domov v Jasenné u Jaroměře. Bude žít pouze v bytě společně s jinou útulkovou kočičkou, které snad bude dobrým společníkem. Rodina , u níž nyní žije, je milovníkem pejsků a kočiček, které domov potřebují více, než šlechtěné kočičky z internetu. Proto jsme si jisti, že je  to domov...

Terinka a Vendulka

Do společného domova v Hajnici u Dvora Králové n. L. odešli kočičky Terinka a Vendulka. Kočičky budou bydlet v domku s bezpečným výběhem do přírody. To bude temperamentní Terince jistě vyhovovat. a Vendulka, která je v kontaktu s lidmi zdráhavější si díky jí  lépe zvykne.

Marvin

Do nového domova byl na zkoušku umístěn kocourek Marvin. Tento zpočátku poloplachý kocourek je však velký mazel, takže doufáme, že díky trpělivosti lidí , kteří mi nabídli domov, se časem osmělý a bude za prostředí s výběhem ven vděčný.
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>