Umístěné kočky

Evelinka

Nový domov ve Dvoře Králové n. L. našla kočička Evelinka, kterou si adoptovala rodina s dětmi, hlazení a hýčkání se této kočičce bude jistě líbit.

Valinka

o nového domova poblíž Velkých Svatoňovic odešla kočička Valinka. Nový domov bude sdílet s dalším mladým kocourkem.

Vendelín

Nový domov v Praze našel kocourek Vendelín.

Babetka

Nový domov ve Dvoře Králové n. L. našla kočička Babetka.

Čert

Svůj vysněný domov konečně našel kocourek Čert. Tento milý přizpůsobivý kocourek je konečně šťastný v novém domově ve Dvoře Králové n. L.

Karlička

Do nového domova ve DK n.L. odešla kočička Karlička, která bude bydlet pouze v bytě.Zalíbila se paní,která se jí může díky odchodu do důchodu plně věnovat.To se bude klidné a rozumné Káje velmi líbit.

Koksík

Do nového domova v Pardubicích odešel mladý kocourek Koksík, který bude v bytě dělat společnosti jinému mladému hluchému kocourkovi. Zprávy z nového domova jsou příznivé a kocourci  spolu začínají kámošit.

Iris

  Nový domov v Úpici našla kočička Iris. Byla umístěna pouze do bytu, byla  hluchá , proto její umístění s možností pohybu také ve venkovním prostředí nepřicházelo do úvahy. Iris byla zpočátku k jiným kočkám nedůtklivá, ale postupně si zvykla.

Anife a Aura

Zvykačku v novém domově zvládly úspěšně kočičky Anife a Aura. Po 14 dnech můžeme říci, že našly nový kvalitní domov v trpělivé rodině. Umístit Aurinku bylo velmi složité už díky její povaze. Toto původně plaché kotě z Trutnova si u nás pobylo skoro celé dva roky. Jejich odchodu předcházela velmi...

Nancy a Laky

Nový společný domov v Kuksu našly kočičky Nancy a Laky.
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>