Kočičí nebe

Elvis

K večeru odešel za duhový most milovaný kocourek Elvis. Zřejmě u něho došlo k náhlému srdečnímu selhání. Odpoledne ve 3.hodiny nevypadal dobře, ale rozhodně měl snahu polykat a netrpěl. Večer kolem páté hodiny ho kontrolovala další ošetřující lékařka, stav byl beze změn, mňoukal u mříží klece....

Lord

Za duhový most odešel starý kocourek Lord, který u nás žil téměř dva roky. Lordík byl dříve kocourkem ulice, a tak se zde cítil v bezpečí, měl rád svůj klid a plnou misku dobrého jídla. Byl mu diagnostikován střevní nádor, který se již nedal operativně odstranit.

Bělinka

Za duhový most odešla milovaná kočička Bělinka, která si k nám lidem našla cestu až v době nemoci, kdy se už necítila dobře. Je stále v našich srdcích hlavně díky Jirkovi, který jí byl tím nejlepším ochráncem a opatrovníkem. Zemřela na stáří v důsledku ledvinového selhání.

Betynka

V sobotu 9.7. odešla za duhový most kočička Betynka. Po dlouhém léčení její ledviny vypověděly službu navždy. Byla u nás od koťátka a dožila se pouze 7 let. Starali jsme se o ni , jak nejlépe to šlo, ale její svíčka dohořela a zůstanou už jen vzpomínky.

Agresivní mutace viru připravila o život hned několik našich milovaných kočiček

Agresivní mutace viru připravila o život hned několik našich milovaných kočiček, které bohužel odešly za duhový most. Přes veškerou naši snahu se je nepodařilo zachránit. Podlehly mu i naočkované kočičky, jejichž imunitní systém si se zákeřnou infekcí neporadil. Opustila nás malá Žofinka,...

Ginger

10.letá kočička Ginger zemřela na chronické selhávání ledvin, bude nám tu mezi černými kožíšky moc chybět.

Kája

Za duhový most odešel velmi starý kocourek Kája, který zemřel na akutní edém plic. Kája byl naprosto bezproblémový kocourek, který byl vděčný a výjimečně klidný. Snad jsme mu dopřáli  aspoň zbytek důstojného života za utrpění, kterým si prošel díky lidské krutosti.

Mína

Do kočičího nebe odešla stará kočička Mína, která nás opustila díky vleklému chronickému selhání ledvin,kterému vzdorovala téměř půl roku.

Abbé

Abbé zemřel náhle jako dvouletý kocourek na akutní selhání jater z důvodu nádoru, je pro nás velmi těžké smířit se s odchodem tak mladého kocourka.

Clouseau

Clouseau umřel ve věku zhruba 9 let na celkové selhání organismu. .... byl narozen zhruba 06/2010, rezavý, kastrovaný chlapeček, který se k nám dostal po té, co byl nalezen, jak se potuluje po frekventované silnici. Přes to, že byl několik dní odkázaný pouze sám na sebe, byl velmi mazlivý a...
1 | 2 | 3 | 4 >>