Matoušek

Zlatíčko Matoušek se vrátil po 14 dnech do depozita. Přátelství s dalším kocourkem v novém domově se nepodařilo dát dohromady a  Matoušek se tedy chtě nechtě musel vrátit. Zkusíme mu později hledat novým domov, ale až se zhojí rány na jeho dušičce. Matoušek neměl nikdy s novým prostředím problém, proto doufáme, že najde také on navždy domov u milující rodiny,která mu bude moci poskytnou i výběh ven. Ten by Matoušek velmi uvítal..Je však důvěřivý, tedy nejlépe tam, kde kočky nejsou lidem trnem v oku.

Macík

Macík je roční, bílo-mouratý kocourek, který byl jako půlroční kotě vyhozen u zahrádek v Trutnově, byl přijat do našeho Trutnovského domácího depozita a momentálně je již vykastrován.Kocourek si brzy zvykl na domací prostředí. Je spokojený,hodný a vdečný.Hledáme pro něho nový domov.

Myška

Do našeho depozita byla přijata asi 4.letá opuštěná želvovinová kočička Myška, kterou nechali napospas osudu její bývalí majitelé v obci Rohoznice. Kočička by strašně ráda získala nový domov, touží po něm a dává to neomylně najevo. Je přítulná , vděčná , milá, čistotná a naprosto nenáročná. Poté co podstoupí kastraci bychom jí rádi dopřáli trvalý domov ,kde bude moci chodit ti ven. Myška dostala jméno pro svoje lovecké dovednosti. K lidem,kteří ji budou mít rádi rychle přilne. Za každým chodí jako pejsek jakoby říkala Vem si mě.

Čerťula

Čerťula je asi roční kastrovaná a očkovaná kočička, která je velmi milé ,klidné a vstřícné povahy. Čerťula by ovšem chtěla být jedináčkem, protože k ostatním kočkám nemá zrovna vřelý vztah, sice jim neubližuje , ale žárlí na ně a občas je profackuje.

Micinka

Do  depozita ve Dvoře Králové n. L. byla přijata mourovatá kočička Micina, kterou vlastnil starší pán, jehož zdravotní stav je natolik vážný, že už se bohužel nebude moci o kočičku nadále starat. Micina je urostlá,  kastrovaná a očkovaná čtyřletá kočička,která prodělala karanténu a je nabízena k adopci. S ostatními kočkami nemá žádný problém, je čistotná ,  kontaktní a naprosto zdravá.. Ráda by asi chodila i na vycházky na zahrádku,přestože žila doposud jen v bytě.

 

Patricie

Kočička Patricie byla vrácena do depozita téměř po měsíci s tím, že začal a být nečistotná, také nemohla pochopit, že ptáčky pouštěné po místnosti nemá chytat..Patricie se po svém návratu rozstonala, zvracení a onemocnění horních cest dýchacích nám nadělalo mnoho starostí. Nyní je již mimo nebezpečí a dostává se do  původní kondice. O nečistotnosti nemáme ani potuchy.

Bobulka

Bobulka je roční, kastrovaná kočička,která byla přijata do depozita  jako malé kotě, narodila se poloplaché kočičce na statku.

Je milá, přítulná, čistotná.Hledame pro ni nový domov.

Čertička

Čertička je zhruba devítiměsíční, kastrovaná kočička, která se narodila poloplache kočičce. Byla odchycená jako malé kotě a převezena do depozita spolu se sourozenci.Je to drobnější, milá ,přítulná kočička.Hledame pro ni nový domov.

Eros

Eros je zhruba desetiletý, kastovaný kocourek, jehož majitelka se bohužel dostala do svízelné situace a musela se kocourka vzdát , proto byl Erosek přijat do depozita.Je velký mohutný a čistotný. Na levém oku má zákal a je na to očičko téměř slepý. Hledame pro něj domov nejlépe v bytě. Je zcela nekonfliktní a s ostatními domácími mazlíčky se snáší velmi dobře.

Beruška

Beruška je sestrou kocourka Broučka, který byl umístěn do rodiny kočkomilů k dalším dvěma tolerantním kočičkám. Také takový domov by si představovala i jeho sestra Beruška ,která se zpočátku na mazlení moc nepotrpěla, ale čas zhojil rány na její zrazené dušičce a společně s Paťulkou si rády přijdou i pro pomazlení. Beruška je asi 8. měsíční kastrovaná a očkovaná kočička,která touží po domově s bezpečným výběhem ven.

Aiwa

Kočička Aiwa je roční kastrovaná holčička ,která byla přivezena do depozita z nedalekého jzd,kde nemohla nadále zůstat z důvodu její bezpečnosti. Aiwa je velmi hodná,milá, přítulná a čistotná.

Ditoušek

Ditoušek je zhruba devítiměsíční, kastrovaný kocourek,který byl přivezen do Trutnovského depozita z nedalekého jzd jako kotě spolu se svými sourozenci. Kocourek je hodný, čistotný a mazlivý.

Matylda - Tylda

Tylda je nádherná trojbarevná kastrovaná, očkovaná asi 2.5 letá kočička Jejím největším přáním by byl nový láskyplný domov, kterého si zatím neužila. Jako malé roztomilé kotě si lidské přízně užila jen krátce. Poté, co jí někdo ublížil, přestala mít k lidem důvěru. Jediný kontakt s lidmi se točil kolem jídla. Týlinka si hned po týdnu pobytu v depozitu sama začala chodit pro pohlazení. Lidské náruče si prostě užívá plnými doušky. Ale možná ráda by chodila také na vycházky ven, což není v našich podmínkách možné. Proto bychom si pro ni nejvíce ze všeho přáli nový domov, v klidném prostředí, nejlépe u lidí, kteří bývají často doma s bezpečným výběhem ven.

Amina a Bublina

Nádherné dlouhosrsté avšak ostražité kočičky,které zdědily svou povahu po polodivoké mámě žijí v našem depozitu již několik měsíců. Dostaly se k nám velmi nemocné, podvyživené a nedůvěřivé.Od té doby udělaly pokrok nejen v kontaktu s člověkem,ale hlavně vyrostly v krásné jako zázrakem zdravé kočičky,který je dnes a si 8 měsíců. Jsou obě kastrované i očkované a uvítali by domov s venkovním výběhem ven. Umístění pouze společně.

 

Betynka a Bobinka

Betynka je krásná zdravá kočička asi 8 měsíční, která byla dovezena společně se sestřičkou Bobinkou. Obě kočičky jsou kastrované i očkované a čekají na nový domov, kde by mohly žít nejlépe společně a mít umožněn výběh ven. Jsou k cizím lidem nedůvěřivé, ale při troše trpělivosti po čase nabydou jistoty . Na mazlení si moc nepotrpí, ale i přesto jsou dobrými nenáročnými společnicemi, pro člověka, který nevyžaduje mazlení a posedávání v lidském klíně.

Dorinka

Dorinak je nádherná kočička, terou zradila lidská bezcitnost. Poté, co se Dorinka v listopadu 2016 dožadovala pomoci od kolemjdoucích , nenapadlo naše méně přizpůsobivé spoluobčany nic jiného, než kočičce pomoci tím, že ji zkopou. Dorinka jen zázrakem neutrpěla žádné vážné zranění, ale nejvíce utrpěla na duši. Kočička milující člověka, najednou nevěděla komu věřit a před kým utéci. Zraněná na duši se ocitla v psím útulku v Trutnově, odkud byla převezena do Královedvorského depozita. Dorinka je mazlivá uvrněná kočička, která se však do té doby nerada nosí. Jinak je klidná, nenáročná a kontaktní. Tato asi 7. měsíční kočičky je kastrovaná a očkovaná.

Hilda

Hilda je asi 8. měsíční kastrovaná a očkovaná kočička, která je sestrou Vilíka , Filípka a Alfíka. Bráškové byli již dávno umístěni, ale Hilduška, která má k lidem trochu odstup stále neměla to štěstí, aby také ona našla konečně nový domov. Je čistotná, velmi dobře se snáší s ostatními kočkami, v jídle je nenáročná ,ale bohužel trochu plachá. Hledá nový domov u trpělivých lidí, kde by mohla dělat společnost jiné kontaktní kočičce. Po odchodu kocourka Vendelínka se jí stýská.

Afrodita

Kočička se narodila v poloplachém mistě. Byla odchycena a přijata do depozita i se svými sourozenci. Afroditce bylo poskytnuto veterinární ošetření odčervení, odblešení byla naočkována. Jinak nebylo zjišteno žadné vážnější onemocnění. Kočička je klidná, hravá a čistotná.

Noel

Kocourek byl vyhozen z auta, ze strachu z neznámého prostředí a obavy o svůj život vylezl na vysoký strom a bál se z něho slézt dolů. Naštěstí se nám ho podařilo bezpečně dostat zpátky na zem a převézt do našeho domácího depozita, kde podstoupil veterinární ošetření, karanténu a následně také kastraci.Noel je milý, přítulný a čistotný kocourek hledáme pro něho nový domov.

Halinka

Halinka je zhruba tříletá, kastrovaná kočička, která byla přijata do depozita z odchytu v Janských lázní. Kočička je milá přítulná,hravá a čistotná.Hledame pro ni nový domov.

Žofinka

Žofinka je rok stará kastrovaná želvovinová kočička,která se dlouhou sžívala s novým prostředím.Žila společně ve skupině koček ,které ji nepustily ani k jídlu. Byla dlouho smutná a odmítala se přátelit ,její žaludek nemohl díky podvýživě ani přijímat větší množství jídla. Nyní je tato drobná kočička již v dobré kondici a čeká na umístění nejlépe jako jedináček u hodných trpělivých lidí, kteří ocení její mírnou povahu. Žofinka čeká nejdéle ze všech ,tak doufáme ,že se konečně také ona dočká nového domova.Protože je velmi čistotná, rádi bychom ji doáli kvalitní stelivo,kterého nikdy není dost.

Chelza

Chelza je asi 7. měsíční kočička,která čeká na svého pravého majitele v Králodvorském depozitu. Je to veselá, zvídavá, hravá, chytrá a dominantní kočičí slečna,kterou hned tak něco nezaskočí. S kočičí partou vychází úžasně, skoro se dá říci,že to tu všechno organizuje. Dokáže být velmi mazlivá, k lidem je kontaktní,ale pokud nemá náladu, je dobré to respektovat.Chelza je drobná kočička,která je naprosto čistotná.Ke štěstí jí už chybí jen milující člověk,který ocení její povahu a hlavně zahrada plná stromů, na kterých by se Chelza mohla vydovádět.Je kastrovaná i očkovaná.

TRAMÍNKA
Tramínka je asi 4letá kastrovaná kočička, která byla odchycena z poloplachého místa i se svými koťátky, kde nadále nemohli zůstat. Tramínka si brzy zvykla na domácí prostředí. Je klidná, přítulná, čistotná kočička. Vděčná za každé pohlazení. Dobře se snáší s ostatními kočičkami i pejsky. Moc by si přála domov plný lásky. 

Pepinka

Do depozita ve Dvoře Králové n. L byla přijata  asi 8 měsíční (nar. cca 07/2015) kočička Pepinka.Kočička je čistotná,milá, zpočátku ostýchavá,ale se silnou vazbou na svého člověka,které bezmezně miluje.Je již kastrovaná a čeká na nový domov. Pepinka je  zatím  zvyklá žít pouze v bytě, společnost ostatních koček příliš nevyhledává,ale toleruje ji.

 

Terezka a Amálka

Terezka je tříbarevná kočičí holčička, která byla zachráněna společně se svýma dvěma sestřičkama z "jatek" nedaleko Hradce Králové.

Všechna koťátka byla ještě velmi malá a vzhledem k nedostatečné stravě a neustálé obavě o vlastní život, trpěla značnou nedůvěrou k lidem a samozřejmě hlavně podvýživou, dehydratací, silným zánětem střev, zánětem spojivek a v neposlední řadě také drobnými oděrkami a odřeninami.

Během prvních čtrnácti dnů v našem depotizu se nám podařilo zlepšit nejenom jejich zdravotní stav (samozřejmě, že pod dohledem naší veterinární lékařky), ale také jejich stravovací návyky, čímž se nám podařilo také vylepšit jejich pošramocenou důvěru v lidi.

V současné době jsou všechny holčičky po druhém očkování, mají více než odpovídající váhu jejich věku, všechny jsou velmi čistotné a neuvěřitelně hravé. Vzorně používají kočičí záchod a pomalu, ale jistě se z nich stávají neuvěřitelní mazlíčci, kteří si dokáží doslova vynutit svou dávku pohlazení. 

Terezka je velmi roztomilá a ze všech sourozenců asi nejpřítulnější. Velmi ráda si zaleze ke "svému" člověku do pelíšku a pokud možno, tak i pod peřinu. Z tohoto důvodu je pro nás naprosto nezbytné, aby Terezna našla nový domov v rodině, kde nebude o tyto své "požitky" ochuzena a kde se jí bude neustále někdo věnovat !!!!!!

 

Amálka

Amálka je bíločerná kočičí holčička. Je nejmladší a také nejmenší ze všech tří sester a tím pádem je také nejbojácnější, ale pokud cítí bezpečí lidské náruče, tak je velmi přítulná. Povaha Amálky by se dala vystihnout asi takto "zvědavá hygienička".  Amálka je neuvěřitelně zvědavá a přesto, že je to takový malinkatý "srabík", tak její zvědavost je vždy silnější než její strach, což může být trochu problematické a je třeba jí hlídat, aby nešla prozkoumat nějaká místa, odkud by se taky už nemusela dostat.  Hygieničkou je přezdívaná především pro její až úzkostlivou čistotnost, kdy chodí i po svých sestrách znovu zahrabávat jejich "výtvor" na záchodě.

Amálka by potřebovala rodinu, kde se jí bude někdo věnovat a bude si s ní hrát.