Víťa

Víťa je mladý kocourek, o kterého se zřejmě nikdy nikdo nestaral, hladověl a hledal potravu kdekoliv. Usídlil se ne jedné z vesnic u lidí vlastnících kočky . Ti si ho tam nepřáli mít a odchytli kocourka do sklopné pasti, aby se ho vypušt ním v jiné lokalitě zbavili. Neodborným odchytem utrpěl zranění a byl psychicky dlouho poznamenán nedůvěrou k člověku. Časem se zklidnil a začal člověku důvěřovat. Potřeboval by nový domov s výběhem ven, ovšem u trpělivých zkušených lidí. Dnes je z Víti krásný, zdravý, kastrovaný, spokojený kocourek, kterému u chybí jen milující rodina.

Valinka

Valinka je mladá asi roční kastrovaná kočička, kterou obyvatelé jedné z přilehlých vesnic našli zabřezlou  zoufale hledající přístřeší pro své nenarozené potomky. Těch bylo po jejím přijetí hned pět. Její děti již domov našly, ale Valince to štěstí zatím nebylo dopřáno. Přitom je to nesmírně kontaktní, nenáročná kočička, samostatná, klidná a důvěřivá. V novém domově by si určitě velmi rychle zvykla a pokud by jí bylo navíc dopřán pobyt i venku na zahradě, byl by to pro  ni nejlepší vánoční dárek. Hledáme ale zodpovědnou rodinu, která jí dá trvalý kvalitní domov.

Laky

Laky je osmiletá velmi milá kočička, kterou její majitelé týrali celých sedm let ve venkovní kleci o rozměrech 1.5x1m. Kočička byla považována majiteli za kocourka. Poté co utekla a zabřezla , porodila mrtvé kotě a od té doby tu naříkala každý den a zoufale se dobývala z klece .Upozornili na ni její sousedé, kterým nebyl její osud lhostejný. Kočičku jsme doslova zachránili před smrtí, protože její nářek nebyl jen ze stesku po svobodě, ale také díky tomu, že měla zánět dělohy, který ji málem stál život. Laky ale přežila a dělá nám radost tím, jak přibírá na váze a stává se i z ní dříve zoufalé kočičky veselá společnice. Zasloužila by si nový domov u starších lidí, kterým by nevadil její věk, vždyť tu může dělat někomu radost ještě dalších osm let.

Oxana

Oxana je asi roční kastrovaná kočička, kterou vyhodila rodina z Ukrajiny poté, co se rozhodla odcestovat zpět do vlasti. Kočičku zůstala zavřená v přepravce na kraji chodníku. I když se podařilo rodinu dohledat, tvrdila, že o kočku je postaráno a už se s nimi nedařilo spojit. Oxanka byla zpočátku nesvá, nevěděla, jak se chovat v kočičí smečce, ale po pár týdnech se osmělila a dnes je z ní vítací kočička se srdcem na dlani. Čeká na nový lepší domov u více zodpovědných lidí.

Emilka

Emilka je asi půlroční zdravá kočička, živá, temperamentní a velmi kontaktní. Potrpí si na lidskou pozornost, vyžaduje mazlení, miluje hry a objevování .Zároveň i ona je nenáročná kočička, která se dokáže se zabavit sama. Kromě hlazení miluje dobré jídlo a vyhřátý pelíšek, kde ráda odpočívá a pozoruje okolí.

 

Ketty

Ketty je asi půlroční zdravá kočička, ráda by  našla nový domov, který by mohla sdílet s další kontaktní kočičkou. Ketty je živá, temperamentní a zároveň nenáročná kočička, kterou baví všechno nové objevovat. Dokáže se zabavit sama, ale je mnohem radši, když jí u toho nějaký kočičí společník asistuje.

Vojta

Vojtu našli vyhozeného společně se svými čtyři sourozenci v zahrádkářské kolonii. Jeho čtyři sestřičky už domov našly, jen Vojta s Vendelínkem zatím to štěstí neměli. Vojta je milý kocourek klidné povahy , dobře si zvyká na nové prostředí. Je to asi pětiměsíční zdravý kocourek, kterému už chybí jen nový domov u milující rodiny. Hodil by se i do rodiny k dětem, rušnější prostředí by mu nedělalo žádné problémy.

Vendelín

Vendelín je asi 5.měsíční kocourek vstřícné živé povahy. Je téměř všude, kam se hnete. Všechno ho zajímá, musí všude asistovat. Byl nalezen společně se svými čtyřmi sourozenci v zahrádkářské kolonii, kam je zřejmě někdo vyhodil. Vendelín je zdravý nikdy nemarodící kocourek, který čeká no nový domov, ve kterém by ocenil nějakého kočičího parťáka, protože by se  díky své povaze  sám nudil.

Irmička

Irmička je dvouletá kočička, kterou nabízíme do adopce pouze ve společnosti jiné kočičky , na kterou je zvyklá z depozita. Irmička je sice velmi přítulná, ale změnu prostředí by mohla velmi těžce snášet, proto by ji kamarád, se kterým by sdílela nový domov , přechod do nového domova usnadnil. Irmička každého zaujme svým zvláštním zbarvením a vznešeným chováním. Je to takové naše sluníčko, které by si zasloužilo láskyplný domov co nejdříve.

Chloupek

Chloupek  je asi dvouletý zdravý kocourek, kterému ke štěstí chybí už jen člověčí rodina. Nejvíce by se radoval z domova, který by mohl sdílet s některým svým kočičím kamarádem. Díky dřívější dočasné péči je zvyklý i na hodné pejsky, velká hlučná rodina by mu však vadila. Prodělal těžkou kalicivirozu a byl ohrožen i virem panleukopenie. Jenže Chloupeček má pevný kořínek a navíc je obrovský bojovník, takže vše ustál a nyní se těší z pevného zdraví.

Kocourek Bruno je asi 3.letá kocourek, který se dostal do depozita ve velmi zuboženém stavu. Zpočátku se velmi bál, ale dnes je z něj dokonalý mazel. Byl již jednou umístěn, ale pobyt bez přítomnosti ostatní kočičky nezvládal, proto by pro něho bylo vhodné umístění s jinou kočičkou z našeho depozita.Bruno je nenáročný, klidný a velmi čistotný.
Kocourek Bruno je asi 3.letá kocourek, který se dostal do depozita ve velmi zuboženém stavu. Zpočátku se velmi bál, ale dnes je z něj dokonalý mazel. Byl již jednou umístěn, ale pobyt bez přítomnosti ostatní kočičky nezvládal, proto by pro něho bylo vhodné umístění s jinou kočičkou z našeho depozita.Bruno je nenáročný, klidný a velmi čistotný.
 

Bruno

Kocourek Bruno je asi 4.letá kocourek, který se dostal do depozita ve velmi zuboženém stavu. Zpočátku se velmi bál, ale dnes je z něj dokonalý mazel. Byl již jednou umístěn, ale pobyt bez přítomnosti ostatní kočičky nezvládal, proto by pro něho bylo vhodné umístění s jinou kočičkou z našeho depozita.Bruno je nenáročný, klidný a velmi čistotný.

 

Fixi

Fixi je roční kastrovaná kočička,která si na člověka velmi dlouho zvykala. Ale stejně jako její již umístěný bráška se časem osmělila a mohla by i ona  být umístěna ke zkušeným lidem nejlépe s jinou kontakní kočičkou.

Komtesa

Komtesa je asi 4letá kočička ze statku, která si na člověka poměrně brzy zvykla. K neznámým lidem je sice zpočátku odtažitá, ale když se osmělí nechá se i pochovat. Hledá nový domov u trpělivých zkušených kočkomilů , nejlépe s možností výběhu na zahradu

Monty

Monty je 2lety kocourek, který jako jediný ze 4.sourozenců se prozatím nového domova nedočkal. Zřejmě jen proto, že je to mourek, ale jinak vděčný a nekonfliktní. Hledá domov u hodných lidí, kteří mu dopřejí dostatek trpělivosti  při jeho zvykání. K  neznámým lidem je zpočátku zdrženlivý.

Max

 

Max je 6letý kastrovaný kocourek, který se snad nikdy nedočká. Byl přijat jako malé zubožené podvyživené kotě, téměř bez známek života. Využil své šance a dnes je z něj velký, zdravý kocour, kterému chybí už jen nový domov, ve kterém by byl spokojený po boku člověka, kterému nebude vadit jeho temperament, který by snadno vybil lezením po stromech a prozkoumáváním přírody.

*Dočasný depozit Lipnice

Tony

 

Toníček je moc pěkný mourovatý 4letý kastrovaný kocourek, který nikdy nestonal. Jeho sourozenci už se umístění dočkali, ale Tony stále čeká. Sice mu zde nic nechybí, ale domov to přece jen není. Vyhovovalo by mu umístění s některým ze svých kočičích společníků ( třeba s Čičinem), lépe by si zvykal a měl by kamaráda, se kterým by se nenudil.