Kočky v léčení

Na této stránce jsou uvedeny kočičky (koťátka), která jsou momentálně v léčení a nemohou být prozatím umístěna do nových domovů.

Aiwa

 
Do depozita byla v neděli dne 12.5.2019 přijata zbědovaná britská kočička z klasické množírny. Zatím bojuje o život, je připojena na infuze,ale  díky krevním testům má velkou šanci na záchranu.
Kočička Aiwa se pomalu osměluje, už začíná vylézat ven, ale stále si není jistá. Nikdo z nás neví, čím si chuděra musela projít a co se jí v té její hlavičce odehrává. 
Kočička Aiwa se vzpamatovala natolik, že dnes navštívíme veterinární ordinaci, kontrolní vyšetření krve a  váha  rozhodne o dalším postupu léčby. Kočička se velmi zlepšila, stále se však  trochu bojí, obavy z člověka plynou zcela jistě z dřívějšího způsobu zacházení. Domníváme se však, že při troše zkušeností by tato kočička mohla člověku se srdcem pro osudem poznamenané kočičky, ještě udělat mnoho radosti.Pokud bude její zdravotní stav dobrý a zvládne zdárně kastraci a očkování, bude nabízena do adopce.

Táda

 
Táda je asi 7 .měsíční kocourek, který byl přijat společně s svojí sestrou kočičkou Fany a bráškou Teddym. Protože si kocourek na lidské pohlazení zdárně zvyká, bude po kastraci a přeočkování nabízen do adopce.

Teddy

 
Také tohoto 7.měsíčního kocourka čeká kastrace. Bohužel jemu se zatím nedaří kontakt s člověkem navázat natolik, aby mohl být zařazen do adopce, bude tedy prozatím zařazen do virtuální adopce.

Kešů

 
Kešů je asi 8. měsíční kocourek velice mazlivý. Na rozdíl od své odtažité sestry Kiri a bojácného Kolomba je Kešů přítulný, rád se nosí v náruči, miluje hlazení, ale pouze od lidí, které zná. Je to jen o lidské trpělivosti, ale když si kocourka získáte, nemůžete ho nemilovat. Kešů je tak trochu rošťák, k tomu aby se nenudil potřebuje kočičího parťáka.Po kastraci bude nabízen do adopce.