Umístěné kočky

Melissa

Melissa našla svůj nový domov v rodinném domku v Novém Rokytníku u Trutnova.

Žofinka

Po dlouhé době našla konečně nový domov ve Vraném  nad Vltavou také kočička Žofinka, která je u nás již přes rok. Našla  sice trvalý azyl velmi daleko , ale u velmi  hodných obětavých lidiček, kteří dají této nedůvěřivé kočičce  skvělý domov.

Bubáček

Bubáček našel domov v Jasenné u Jaroměře. Bude žít pouze v bytě společně s jinou útulkovou kočičkou, které snad bude dobrým společníkem. Rodina , u níž nyní žije, je milovníkem pejsků a kočiček, které domov potřebují více, než šlechtěné kočičky z internetu. Proto jsme si jisti, že je  to domov...

Terinka a Vendulka

Do společného domova v Hajnici u Dvora Králové n. L. odešli kočičky Terinka a Vendulka. Kočičky budou bydlet v domku s bezpečným výběhem do přírody. To bude temperamentní Terince jistě vyhovovat. a Vendulka, která je v kontaktu s lidmi zdráhavější si díky jí  lépe zvykne.

Marvin

Do nového domova byl na zkoušku umístěn kocourek Marvin. Tento zpočátku poloplachý kocourek je však velký mazel, takže doufáme, že díky trpělivosti lidí , kteří mi nabídli domov, se časem osmělý a bude za prostředí s výběhem ven vděčný.

Jessica

Donového domova  V Praze odešla kočička Jessica,která bude bydlet společně s bezproblémovým kocourkema tolerantním pejskem v domku na okraji Prahy.

Vilík

Do nového domova ve Dvoře Králové n. L. odešel kocourek Vilík,který bude dělat společně o něco starší kočičce. Vilík je bezprostřední kocourek,kterého h¨ned tak něco nerozhází, takže i zvykání na  nový domov zvládl bez problémů a ihned nám posla své pozrdravy.

Viktorka

Z depozita ve Dvoře Králové n. L. odešla do nového domova  kočička Viktorka, která se zalíbila jednomu mladšímu pánovi, která  měl vždy rád kočičí společnost. Viktorka je klidná, mazlivá a přizpůsobivá, takže s jejím zvykáním si na nové prostředí nebyl zjevně žádný problém.

Oskar

Na zkoušku odešel do nového domova v Trutnově kocourek Oskar. Zatím to vypadá, že parta tří kočiček spolu bude vycházet. Nový domov zde našel dříve i náš kocourek Vilík a kočička Eimmy.

Kvido a Vojta

Společný domov v Kladně našli u hodných milovníků koček kocourci Kvido a Vojta
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>