Umístěné kočky

Selfík

Do nového domova v Bílé Třemešné odešel malý Selfík,který bude dělat společnost dvouletému kocourkovi,který se doma sám nudí. Zpočátku byl starší kocourek uražený, ale zvědavost mu nedala a už se začínají oťukávat.

Fabiánek

Do nového domova ve Dvoře Králové n. L. odešel náš milovaný opečovávaný a těžko zapomenutelný Fabiánek, který bude bydlet jako jedináček v bytě. Asi se mu bude zpočátku po kočičí partě stýskat, ale díky tomu, že bude rozmazlován snad brzy zapomene.

Margot

Do nového domova k dalším dvěma kočičím kámošům z našeho depozita odešla kočička Margot,která bude bydlet v rodinném domku ve Dvoře Králové n.L,

Aida

Nový domov našla vrácená kočička Aida,která bude bydlet v bytě společně se stejně starou kočičkou. Holky si spolu rozuměly hned první den a zdá se , že jim spolu bude dobře.

Pepina

 Nový domov v Trutnově našla konečně kočička Pepinka,kterou adoptovala paní, protože jí povahou a zbarvením připomínala její bývalou společnici.

Šimon

Nový domov  v Lhotě pod Libčany našel kocourek Šimon,kterého adoptovala rodina vlastnící již jednu kočičku, Šimonek jí bude nablízku, aby zde nebyla sama, když je rodina v práci.

Morgan a Mao

Nový společný  domov ve Dvoře Králové n.L. našla Morgan a její potomek Mao. Morgan bude moci časem chodit i na zahrádku, což jí bude zcela určitě vyhovovat. Byla to přece jen pouze venkovní kočička,  a tak by se jí  pohybu venku stýskalo.

Frisko a Flíček

Do nového domova odešel kocourek Flíček a také jeho bráška Frisko. Oba našli domov v Jaroměři, každý sice někde jinde, ale oba se budou mít zcela určitě báječně.

Noe

Do nového domova ve Vítězné odešel bráška Sheily a Selfa -zamluvený kocourek Noel, který byl v dočasné péči našeho depozita. Kocourek nebyl nabízen do adopce vzhledem k jeho okamžitému zamluvení.

Oskar

Do nového domova v Rudníku odešel kocourek Oskar, na kterého čekalo štěně, se kterým se určitě budou kamarádi. Oskárek byl na pejsky zvyklý, takže ho to vůbec nezaskočilo.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>