Umístěné kočky

Želmíra

Do nového domova v Trutnově byla umístěná miloučká kočička Želmíra. Uměla si vybrat, v novém domově se jí bude určitě líbit.

Čert

Nový domov v Dobrušce našel další černý kocourek Čert. Bude bydlet v bytě u lidí,kteří již mají zkušenost s kočičkami a my doufáme, že jim bude pro radost.

Smokie a Kilián

Nový domov našla naše  dvě černá  koťata .Kočička Smokie,která bude bydlet v Ostravě ,odkud se odstěhuje do Německa a kocourek Kilián, který našel domov v Kolíně. Obě koťata mají z přítomnosti pejska v domácnosti velkou radost, alespoň se nebudou nudit.

Vaneska

Do nového domova ve Dvoře Králové n. L. kočička Vaneska, které se jistě bude líbit být jedináčkem. Vaneska každou nově příchozí kočičku snášela jen velmi těžce, takže by jí bude jistě přátelství jen s člověkem plně vyhovovat.

Zorinka

Do nového domova v Hradci Králové odešla po téměř půlročním čekání kočička Zorinka. Bude žít v bytě a hlavně bude rozmazlovaným jedináčkem, tak jak si vždy představovala.

Damián

Do nového domova v Trutnově odešel miloučký kocourek Damián. Kocourka pronásledovala smůla od začátku jeho přijetí. Ztrácel srst a zvětšovaly se mu uzlinky po celém těle. Obávali jsem se infekční formy FeLV , popř. onkologického onemocnění neinfekční formy leukémie. 3x opakované testy a...

Miky

Do nového domova  v Harachově odešel kocourek Miky, bude bydlet v domku téměř na samotě, takže očekáváme, že se konečně dočká vytoužené volnosti a lezení po stromech.

Jeremy

Jeremy našel nový domov v Trutnově v rodinném domku, společnost mu děla starší kočička Moura.

Matylda

Do nového domova ve Dvoře Králové  n.L. odešla kočička Matylda, která bude žít ve společné domácnosti k dvouletým britským kocourkem. Matylda u nás strávila 2.5 roku života,.Tato mazlivá, nenáročná a klidná kočička  měla šanci na umístění již vícekrát, ale zájemce,který by nás přesvědčil...

Macík

Macík našel nový domov v Trutnově - Libci v bytě s mladší kočičkou Prskavkou.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>