Umístěné kočky

Rasty

Nový domov v Hajnici u Dvora Králové našel kocourek Rasty.

Robin

 Nový domov po boku asi roční kočičky rovněž z našeho depozita našel uvrněný kocourek Robin. Jemu sice nebudou jako bráškovi Rastymu dopřány vycházky ven, ale velká voliéra kterou mu jeho majitelka nachystala, také přijde vhod.

Artuš

Nový domov našel kocourek Artuš, který bude bydlet pouze v bytě v nedalekém Trutnově. Protože je Artuš velmi klidný a pohodový kocourek, jistě nebude jeho přítomnost vadit už 16.leté kočičí dámě.

Flíček

 Nový domov ve Vítězné u Dvora Králové n. L. našel černý kocourek Flíček, na kterého tu čekal stejně starý kočičí kamarád.

Magic

Hned po pár dnech, co přišel z dočasné péče našeho depozita černý kocourek Magic, našel svého majitele ve Dvoře Králové n. L. Bude bydlet ve společnosti starší paní pouze v bytě.

Kulička

 Do nového domova v Trutnově odešla konečně také kočička Kulička, která byla ve společenství ostatních koček velmi nešťastná.

Cipísek

Nový domov v Borovičkách u Dvora Králové n. L. našel kocourek Cipísek, kterého po smrti jejich kocourka adoptoval pár starších  milovníků koček. Cipísek bude chodit také ven, což určitě s povděkem uvítá. Nový domov v Borovičkách u Dvora Králové n. L. našel kocourek Cipísek, kterého po...

Lumírek a Ema

Z depozita ve Dvoře Králové n. L. odešla dvojice společně nalezených kočiček Lumírka a Emy. Kastrovaný Lumírek a malá Ema,kteří byli nalezení v přepravce  v lese za železničním přejezdem našli společný domov ve Dvoře Králové n. L

Kryšpín

Do nového domova odešel na zkoušku kocourek Kryšpín,který byl přijat jako v dubnu 2020 .Kocourek měl své majitele, ale ti se k němu ze zištných důvodů nepřihlásili, protože by museli uhradit veterinární péči. Kryšpín byl tehdy sražen autem,ale kromě velkým hematomů a otřesu mozku neutrpěl žádná...

Fiona a Fenix

Do nového domova v Hradci Králové odešla dvojice sourozenců Fiona a Fenix. Kocourek Fenix byl již před 14 dny umístěn rovněž do Hradce Králové, odkud byl po pár dnech vrácen kvůli alergii.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>