Umístěné kočky

Mouriška

Mouriška odešla do nového domova ve Dvoře Králové n/L, kde bude bydlet ve velmi prostorném bytě a společnost jí budou dělat další zvířecí kamarádi.

Sára

Sára našla svůj nový domov v rodinném domku nedaleko Jaroměře, společnost jí budou dělat další dva kočičí kamarádi.

Řehořek

Řehořek odjel do nového domova do Žamberku. Bude bydlet v rodinném domečku na okraji města, ke bude jako rozmazlovaný jedináček.

Guliver

Nový domov našel také kocourek Guliver, trochu nedůvěřivý ale jinak velmi mazlivý kocoureks překrásnýma očima.Domov našel ve společné domácnosti s kocourkem Flöriánkem-zrzečkem s amputovanou nožkou. Kluci už se nepoznávali,ale snad se upamatují a budou spolu kamarádit jako dřív. Od nové rodiny...

Namesté

Do nového domova odešel kocourek,kterého jsme přijímali jako zdevastovaného týraného kocourka z Hostinného. Jak vypadal v době přijetí je jen těžké popsat, zbědovaný týden ležel a jedl. Jen díky své povaze  na lidi nezanevřel a dočkal se nového skvělého domova u hodných lidí v obci Doubravice...

Johanka

Nového domova s možností výběhu ven se dočkala také kočička Johanka,která bude domov v Kocléřově sdílet se svou kamarádkou Toničkou.

Pusík

Nový domov našel kocourek Pusík,kterého nálezci původně považovali za kočičku, Pussy-Pusík se zabydlel společně u Vilíka a kočičky Tany ve Dvoře Králové n. L.

Eliášek

Nový domov v Třebechovicích pod Orebem našel kocourek Eliášek. V novém domově ho očekával kocourek Mikešek, se kterým se brzy sblížili.

Babetka

Do nového domova odešla černá kočička Babetka. Bude bydlet v bytě u mladých lidí,kde žije již o něco mladší kočička,která si na její přítomnost rychle zvykla.

Heidy

Nového domova se dočkala také kočička Heidy, pro kterou si přijela rodina mladých lidí z Prahy.Také v tomto domově se na její přítomnost těší další o něco mladší nalezená kočička.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>