Koťátka k adopci

Jessica

Asi 4. měsíční kočička Jessica hledá nový domov.Jessica je velmi přítulná, klidná bezproblémová kočička. Ráda by ve svém novém domově měla nějakého kočičího společníka. Možná by časem uvítala i procházky ven, je však velmi zranitelná díky své důveřivosti.

Jolanka

Do depozita ve Dvoře Králové n.L. byla přijata malinká asi 2. měsíční kočička Jolanka. Byla nalezena opuštěná poblíž nemocnice, kde ji našli lidé,kteří ji nenechali napospas osudu  a hledali pro ni zázemí. Kočička byla velmi začervená, zpočátku až apatická, ale po pár dnech se zotavila, začal přijímat potravu a hrát si. Je velmi milá, vrnící klubíčko žadonící o pohlazení.

Toby a Tonička  (Tonička již našla svůj nový domov)

Kočičku a kocourka někdo vyhodil u hostince zřejmě v domnění, že si je místní návštěvníci rozberou. Nezodpovědný a hamižný člověk, kterému je zatěžko dát vykastrovat svou kočku, opět způsobil problémy někomu jinému. Kočička a kocourek jsou asi dvouměsíční velmi mazliví, čistotní a plně socializovaní. V depozitu čekají na nový domov, určitě by udělali radost někomu, kdo poznal povahu a krásu černých koček.
 
 

Wudy

Milá a kontaktní kočička Wudy hledá nový domov nejlépe tam, kde by mohla pobývat i venku, Wudy je čistotná, velmi přítulná asi 4. měsíční očkovaná a čipovaná kočička.

Vojta

Vojta je bráška Wudy.Oba sourozenci asi nebudou mít tolik štěstí ,aby mohli odejít společně do nového domova, proto by jistě uvítali alespoň  přítomnost jiné hravé kočičky.Vojta je asi 4. měsíční očkovaný, hravý a přítulný kocourek,který by ocenil zahrádku, na kterou by mohl vyběhnout, lézt po stromech a užívat si volnosti, na která mu chybí.

Mao a Merlin

2 osmitýdenní koťata, jsou zdravá, pravidelně odčervovaná, čistotná, zvyklá na podmínky v bytě. Celorezavý je Mao a rezavý s bílými tlapičkami dostal jméno Merlin.

Matouš

8mi týdenní kocourek, zdravý, pravidelně odčervovaný, čistotný, zvyklý na podmínky v bytě. 

Nový domov hledají  sourozenci Martička, Mekky, Marvin a Muška. Dvě kočičky a dva kocourci byli přijati do depozita jako poloplachá ko´tata z Vorlechu u Dvora Králové n. L. Vymazlit je dalo práci,ale v současné době jsou rádi za nejen za jídlo, ale i pomazlení.Chce to však  trpělivost a klidné prostředí, nejlépe tam,kde by tato asi 5. měsíční ko´tata mohla chodit i ven.Martička,Muška a Marvin jsou již plně očkovaní,Mekkyho druhá vakcinace teprve čeká. Nejmazlivějším se stal mourovatý kocourek Marvin.

Rózinka

Rozinka je drobná asi 2. měs. kočička, která byla přivezena zcela zdecimovaná ve špatné výživové kondici, ušmudlaná a vyděšená. Byla nalezena pod hromadou palet poblíž Obi v Hradci Králové. Postupně si na lidské pohlazení zvykla a začala komunikovat hlavně poté, co do její společnosti přibyl Muff a Píďa. Je to hravá a čistotná kočička, která čeká na nový domov u trpělivých lidí, kterým nebude dělat problém počkat , až si na ně Rozinka zvykne a bude jim na oplátku dobrým kočičím společníkem.

Píďa

roztomilá kočičí holčička, kterou jsme původně považovali za kocourka. Hned druhý den se ale ukázalo, že Píďa je kočička. Byla přijata jako velmi malé neduživé kotě, odložené v krabici společně s Elzou, Muffem, Lolou a Leou. Tato milá kočička by ocenila domov nejlépe společně s Muffem nebo Rozinkou, na které je zvyklá a skvěle si s nimi rozumí. Kočička je zdravá asi 2.5 měsice stará.

Davídek, Ívi, Aby a Mia

Do dočasné péče v rámci královedvorského depozitabyla přijata čtveřice koťat,která byla v zuboženém stavu přivezena téměř pře měsícem. Koťata má v současné dobé v péči nálezkyně, která jim nabídla dočasný azyl a společně jim hledáme novým domov. Koťátka jsou připravena odejít do nového domova, jsou zdravá, čistotná a kontaktní. Tento týden je čeká první očkování .Zamluvený je kocourek David-bílorezek, který má tři sestřičky Eevee-Íví, Aby - tmavá hlavička a Miu.

Dantík a Drontík

Dantik a Drontik jsou dva a půl měsíční kocourci, které přivedla na svět  poloplachá kočičí máma. Obě koťátka jsou milá, čistotná, hravá a zvědavá jako ostatně jako všechna koťátka v jejich věku.

Trutnovský depozit přijal 15 koťátek

Trutnovský depozit během několika dnů přijal do své péče 15 koťátek, která byla nalezena zcela opuštěná v katastru obce Trutnov a blízkého okolí. Všechna koťátka jsou v relativně dobrém stavu a po skončení karantény pro ně budeme hledat nové domovy.