Koťátka k adopci

Rózinka

Rozinka je drobná asi 2. měs. kočička, která byla přivezena zcela zdecimovaná ve špatné výživové kondici, ušmudlaná a vyděšená. Byla nalezena pod hromadou palet poblíž Obi v Hradci Králové. Postupně si na lidské pohlazení zvykla a začala komunikovat hlavně poté, co do její společnosti přibyl Muff a Píďa. Je to hravá a čistotná kočička, která čeká na nový domov u trpělivých lidí, kterým nebude dělat problém počkat , až si na ně Rozinka zvykne a bude jim na oplátku dobrým kočičím společníkem.

Muff

Muff je zřejmě bráška Elzy a Pídi. Koťata byla nalezena v centru města v papírové krabici. Při přijetí byl maličký Muff ušmudlaný a zanedbaný kocourek, ze kterého vyrůstá rezavobílý fešák. Je to nesmírně milé a přítulné asi 2.5 měs.kotě, které se těší dobrému zdraví. Je očkovaný a čipovaný.

Píďa

roztomilá kočičí holčička, kterou jsme původně považovali za kocourka. Hned druhý den se ale ukázalo, že Píďa je kočička. Byla přijata jako velmi malé neduživé kotě, odložené v krabici společně s Elzou, Muffem, Lolou a Leou. Tato milá kočička by ocenila domov nejlépe společně s Muffem nebo Rozinkou, na které je zvyklá a skvěle si s nimi rozumí. Kočička je zdravá asi 2.5 měsice stará.

Kuliferda- Ferda

asi 2 měs. mazlivé a živé kotě. Je to čistotný na lidech závislý kocourek, který se nikoho a ničeho nebojí. Čeká na nový domov ,kde by si mohl užívat lidské pozornosti. Kuliferda byl nalezen ve Dvoře Králové n. L. opuštěný na ulici, kde ho našli lidé, kterým přišlo zatoulaného kocourka líto. Nenechali to na ulici a snažili se pro něj najít domov, a tak se Ferda dostal až k nám.

Davídek, Ívi, Aby a Mia

Do dočasné péče v rámci královedvorského depozitabyla přijata čtveřice koťat,která byla v zuboženém stavu přivezena téměř pře měsícem. Koťata má v současné dobé v péči nálezkyně, která jim nabídla dočasný azyl a společně jim hledáme novým domov. Koťátka jsou připravena odejít do nového domova, jsou zdravá, čistotná a kontaktní. Tento týden je čeká první očkování .Zamluvený je kocourek David-bílorezek, který má tři sestřičky Eevee-Íví, Aby - tmavá hlavička a Miu.

Dantík a Drontík

Dantik a Drontik jsou dva a půl měsíční kocourci, které přivedla na svět  poloplachá kočičí máma. Obě koťátka jsou milá, čistotná, hravá a zvědavá jako ostatně jako všechna koťátka v jejich věku.

Trutnovský depozit přijal 15 koťátek

Trutnovský depozit během několika dnů přijal do své péče 15 koťátek, která byla nalezena zcela opuštěná v katastru obce Trutnov a blízkého okolí. Všechna koťátka jsou v relativně dobrém stavu a po skončení karantény pro ně budeme hledat nové domovy.