Kočičí nebe

Simka

Dnes 15.4.2013 Simka podlehla vážné střevní infekci. Bohužel i přes veškerou naší i veterinární péči Simka svůj boj o život prohrála.

Rachel

Dne 8.4.2013 Rachel podlehla svému vrozenému nevyléčitelnému onemocnění.

Olda

Dne 6.3.2013 kolem 19,30hod. tento statečný kocourek prohrál svůj boj se zákeřnou a nečekanou infekční chorobou.

Viktorka

Viktorka od svého narození trpěla kombinovanou vrozenou srdeční vadou, která byla bohužel neoperovatelná. Přes veškerou naší i veterinární péči dne 10.1.2013 Viktorka zemřela. Byla to neuvěřitelná kočičí osobnost a bude nám moc scházet.

Minda

Minda, tato sedmnáctiletá kočičí babička zemřela 26.12.2012 v důsledku svého vysokého věku, bohužel ani Minda si nestačila přebrat svůj dáreček ze Stromu přání.

Nikinka

Nikinka zemřela 21.12.2012 na celkové selhání ledvin. Celkem úspěšně se zůčastnila akce Strom splněných kočičích přání - Vánoce 2012, ale dáreček, který si přála a kterým byla také hodným dárcem obdarována, jsme jí už nestačili , bohužel předat.

Chilli

Dne 14.12.2012 zemřel kocourek Chilli. Jeho odchod byl náhlý a všem nám bude moc chybět. Chilli zemřel na plicní embolii.

Tonička

Začátkem srpna došlo v poděbradském depozitu OS Další šance k otřesné události potvrzující vzrůstající agresivitu a naprostou lhostejnost některých "lidí" vůči zvířatům. Tonička byla začátkem srpna ZABITA a to obzvláště trýznivým způsobem kdy ji ,zatím neznámý pachatel, doslova podřízl...

Čerobílé koťátko

Černobílé koťátko, o které se velmi obětavě starala naše spolupracovnice, bohužel zemřelo na následky akutní střevní infekce.

Laura

Laura  bohužel zemřela na následky rozsáhlých zranění po jejím střetu s automobilem.
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>