Děkujeme Nadaci na ochranu zvířat a společnosti Mars Czech s.r.o. za krmivo darované z kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích 2021.

      PODĚKOVÁNÍ

        Rádi bychom poděkovali za pomoc a podporu při našem snažení o 

        péči o nechtěné, toulavé a týrané kočičky.

    

    

     Poděkování zaměstnankyním Zvěrokruhu

   Jménem našeho spolku Další šance z.s., které se zaměřuje na pomoc opuštěným, nechtěným, toulavým a hlavně týraným kočičkám , bych  ráda  poděkovala  zaměstnankyním Zvěrokruhu Hradec Králové, Dianě NOVÁKOVÉ a Janě HAMROVÉ za zorganizování a uspořádání sbírky krmiva pro naše kočičí svěřence.

Veškeré krmivo, stelivo, hračky, atd., bylo přijato našimi kočičími svěřenci s naprostým nadšením.

Převážná většina našich svěřenců se do naší péče dostala z důvodu velmi špatných zkušeností s lidskou bezohledností a neúctou ke zvířecímu životu, proto  nás vždy velmi potěší, když můžeme našim svěřencům ukázat, že jsou na světě i lidé, kterým na zvířatech záleží a chtějí jim pomáhat.

Moc si vážíme jakékoliv pomoci pro opuštěné, toulavé a týrané kočičky a pejsky. Zvláště v  zimním období je takováto pomoc velmi potřebná, neboť kromě našich svěřenců, kteří žijí s námi v našich depozitech, pečujeme také o toulavé, velmi plaché kočičí komunity, kterým zajišťujeme stravu, zateplené venkovní pelíšky a veterinární péči.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za pomoc a spolupráci.

S úctou

Předsedkyně spolku  Beatriz Motalová

Další šance z.s. 

PODĚKOVÁNÍ

dětem, učitelům i vedení školy z České Lípy, Partyzánská 1053, za sbírku krmiva pro opuštěná zvířátka bez domova.

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme p. Malichovi a p. Vakové za milou návštěvu,se kterou do depozita připutovalo několik balení kapsiček,konzerv,steliva, granulek a dalších potřebných věcí pro depozit.

PODĚKOVÁNÍ

Sponzorské Dary pro kocky z Další šance z.s.

PODĚKOVÁNÍ

Romaně Čížkové Pavelkové jakožto zástupce spolku Animal Point, za materiální pomoc našim kočičím svěřencům.

PODĚKOVÁNÍ

Lence Trojanové za velmi milé předvánoční překvapení v podobě velkého množství dobrot pro naše kočičí svěřence v Trutnovském domácím depozitu.

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme revmatologickému ústavu z Prahy 2 za pomoc,kterou poskytlo opuštěným kočkám žijícím pouze venku.Obětaví lidé nám nashromáždili polystyrénové krabice různých velikostí,které poslouží kočkám jako úkryt před nastávající zimou.Stačí jen vyříznout otvory a kočičky budou mít možnost se někam schovat.

PODĚKOVÁNÍ

Jménem našeho občanského sdružení (spolku) Další šance, které se zaměřuje na pomoc opuštěným, nechtěným, toulavým a hlavně týraným kočičkám, bych  ráda poděkovala  všem dětem, rodičům, pedagogům a v neposlední řadě celému vedení  ZŠ Schulzovy sady ve Dvoře Králové nad Labem

za vynikající  spolupráci, aktivní a vstřícný přístup k problematice opuštěných kočiček a samozřejmě za materiální i finanční pomoc  našim svěřencům.  Veškeré krmivo, stelivo, atd., bylo přerozděleno do našich domácích depozitů v rámci našeho působiště a veškerá vybraná finanční hotovost bude využita výhradně na potřebnou veterinární péči a nezbytné kastrace.

PODĚKOVÁNÍ

Jménem našeho občanského sdružení (spolku) Další šance, které se zaměřuje na pomoc opuštěným, nechtěným, toulavým a hlavně týraným kočičkám, bych  ráda poděkovala  všem dětem, rodičům, pedagogům a v neposlední řadě celému vedení  ZŠ a MŠ Josefa Gočára v Hradci Králové

 

za vynikající  spolupráci, aktivní a vstřícný přístup k problematice opuštěných kočiček a samozřejmě za materiální i finanční pomoc  našim svěřencům.  Veškeré krmivo, stelivo, atd., bylo přerozděleno do našich domácích depozitů v rámci našeho působiště a veškerá vybraná finanční hotovost bude využita výhradně na potřebnou veterinární péči a nezbytné kastrace.

Poděkování

V první řadě bychom velmi rádi poděkovali každému, kdo je ochotný jakýmkoliv způsobem pomoci těmto chlupatým mazlíčkům, kteří se né vlastní vinou dostali do velmi zoufalé a pro ně neuvěřitelně stresující životní situace.

 

Velmi rádi zde budeme uveřejňovat každého, kdo našim svěřencům jakkoliv pomůže ( to je pro nás to nejmenší, co pro Vás můžeme udělat ), ale neradi bychom tímto uveřejněním někomu způsobili jakékoliv problémy. Pokud by si případný dárce nepřál být uveden na našich stránkách, pak nás prosím o této skutečnosti informujte a vymyslíme jiný způsob jak Vám budeme moci poděkovat.

 

Vzhledem k tomu, že naši svěřenci nemají dosud online náhled na stav jejich účtu, není nic jednoduššího, než konkrétním tazatelům tento náhled ( i s uvedením, na co konkrétní částka byla použita ) zaslat e-mailem. Zatím tyto informace lze najít pouze na našich čtvrtletních výročních zprávách. Děkujeme za pochopení.

 

Děkujeme Královéhradecké veterinární klinice HKVet za dlouholetou spolupráci, vstřícný přístup a vynikající péči o naše svěřence.

Děkujeme všem dárcům, jak za materiální dary, tak samozřejmě i za finanční dary.

Moc rádi bychom chtěli poděkovat paní Pruknerové Radce za zaslání finančního příspěvku na náš účet. Tento příspěvek využije hradecké depozitum na pořízení krmiva pro opuštěná koťátka.

 Rádi bychom poděkovali velmi hodné paní z Brna,za ušití krásných pelíšků,které použijeme jak pro naše kočičky,tak do charitativního obchůdku.Velmi si této pomoci vážíme.

 Královéhradecký depozit OS Další šance by velmi rád poděkoval paní MVDr. Haně Fialové ,za obětavou a vynikající péči o naše svěřence a neuvěřitelnou trpělivost s jejich pečovateli.  O to více nás těší její příslib další spolupráce ( doufáme, že jí nedojde trpělivost s našimi počovateli a jejich neustálému "obtěžování" při káždém zakašlání některého z našich svěřenců )

Děkujeme "chudému studetovi" za finanční příspěvek našim svěřencům

Děkujeme paní Pelcové, paní Bímové i panu Alijevovi za finanční příspěvky našim svěřencům

Děkujeme paní Dobešové, Nedomové a Valáškové za finanční podporu našich svěřenců

Děkujeme panu Žákovi za podporu našich svěřenců

Děkujeme paní Zemanové a paní Sedláčkové za příspěvek našim svěřencům

Děkujeme panu Bayerovi za podporu našich svěřenců

Moc rádi bychom chtěli poděkovat paní Šárce Loskotové za krásnou houpačku pro naše svěřence ( zvláště koťata )

Depozitum v Rokytnici n/J by velmi rádo poděkovalo  MVDr. Kláře Pospíšilové, která má ordinaci ve Velkém Hamru za velmi vstřícný a obětavý přístup k jejich svěřencům. Již několikrát vyšla našemu depozitu vstříc ohledně bezplatného ošetření nemocných koťátek a navíc je přijela ošetřit k nám do depozita, čímž nám ušetřila náklady na přepravu a koťátkům možný stres z cesty.

Královéhradecký depozit by velmi rád poděkoval slečně Hátlové za darování krmiva pro naše nejmenší svěřence

Moc rádi bychom chtěli poděkovat paní Karolíně Bokové za finanční podporu našich svěřenců.

Rádi bychom poděkovali  Hamáčkové Ivě,Schierové Petře,Petrákové Ivaně,Sudové Martině,Kratochvílové Martině,Drahošové Marii,Vojtové Renatě,Rotbauerové Haně za jejich podporu našim svěřencům

 

 

Poděkování

Náš Trutnovský domácí depozit by  rad podekoval Mvdr. Janu Svrčinovi který ma ordinaci v Úpici, za velmi vstricny a obětavy pristup ke svěřencům a za dlouholetou pomoc a spolupraci.

Poděkování zákazníkům obchodu Ráj Mazlíků za podporu opuštěných a týraných kočiček, které jsou v péči OS Další šance

Ráda bych poděkovala všem zákazníkům obchodu Ráj Mazlíků, kteří svým nákupem nebo i samostatným příspěvkem podporují naše kočičí svěřence v OS Další šance. Naše OS sdružuje několik domácích depozit ve čtyřech krajích naší republiky, ve kterých pečujeme v průměru o 40-60 nechtěných, opuštěných nebo i týraných kočiček, kocourků a koťátek. Vzhledem k tomu, že z převážné části hradíme péči o naše svěřence z našich rodinných rozpočtů, tak jsme velmi vděční za jakoukoliv (pro někoho možná zdánlivě nepatrnou) pomoc.

Naši svěřenci mají obrovskou radost z každého jídla, které dostanou, ale pokud mají možnost mít ve své mističce něco takzvaně "lepšího", tak se ta radost z jídla ost často mění v boj o misku, takže jsem byla nucena každého z našich svěřenců krmit kapsičkami od Vás samostatně, aby si každá kočička mohla tu dobrotu v klidu vychutnat.

Ještě jednou bych moc ráda poděkovala za dobroty pro naše kočičí svěřence a pokud by měl kdokoliv zájem naše domácí depozita navštívit (a třeba se i přesvědčit o naší péči), tak budeme jenom rádi. Seznam našich depozit i s kontakty na pečovatelky naleznete na stránkách našeho OS. www.dalsisance.cz

Beatriz Motalová

OS Další šance 

 

Královéhradecký depozit OS Další šance by velmi rád poděkoval paní MVDr. Haně Fialové ,za obětavou a vynikající péči o naše svěřence a neuvěřitelnou trpělivost s jejich pečovateli.  O to více nás těší její příslib další spolupráce ( doufáme, že jí nedojde trpělivost s našimi počovateli a jejich neustálému "obtěžování" při káždém zakašlání některého z našich svěřenců )

 

Děkujeme Dobrovolnickému centru o.s. v Ústí nad Labem, ZŠ Libouchec a ZŠ Velké Březno

za jejich pomoc formou sbírky krmiva, steliva, přikrývek a dalšího potřebného materiálu pro naše svěřence

v Azýlku Bucifálek z Žandova u České Lípy


 

Děkujeme společnosti Mars Czech s.r.o. a Nadaci na ochranu zvířat za dar ve formě suchého krmiva - konkrétně za 574 Kg krmiva pro kočky značky Whiskas. Toto krmivo nám spol. Mars Czech s.r.o. a Nadace na ochranu zvířat darovaly v rámci kampaně WAD 2012 - Pomozte naplnit misky v útulcích.

Děkujeme neznámému dárci za zaslání speciální sady pro krmení malých koťátek v našem specializovaném depozitu v Rokytnici n/J. Jelikož dárci nemůžeme poděkovat přímo, tak mu chceme poděkovat alespoň touto formou. Tento specializovaný dárek je pro nás velkou pomocí a alespoň částečné usnadnění náročné péče.

Děkuji Martině Starm za balíček, jsem úplně nadšená, těmito podložkama a mně moc ulehčíte práci při záchraně nemocných kočiček a koťátek. A ta růžová dečka , ta je též úžasná, kočindy se v ní budou pěkně zachumlávat. Moooc děkuji   Jarča

Tato jedenáctiletá, mourovatá kočičí dáma již našla svůj nový domov a naprosto fantastickou novou rodinu, která ji dává tu nejlepší možnou péči a lásku. Především díky jim může tato roztomilá "babička" alespoň částečně zapomenout na to, že na ni čekala "smrtící injekce" z důvodu jejího vysokého věku. Až teď "babička" poznává, co je to být opravdovým rodinným mazlíčkem se vším, co k tomu patří. Má naprosto vynikající zázemí (vlastní pokoj,pelíšek,sociální zařízení....), fantastickou péči (neustálé mazlení,snídani do postele,....) a ona jim to vrací jak jen nejlépe umí, konec konců její spokojené a šťastné předení je (s trochou nadsázky) slyšet až k nám.

MOC DĚKUJEME všem, kdo s námi sdílel starost o její budoucnost a snažil se pomoci s hledáním nového domova, ale zcela logicky největší poděkování patří právě tomu, kdo jí dal nový domov, péči, lásku a nový důvod žít.

Děkujeme za finanční dar od zemřelé kočičky Mášenky, která bohužel nepřežila střet s bezohledným řidičem, když se vracela ke své rodině ze své pravidelné ranní procházky. Celé naše sdružení upřímně soucítí s rodinou zemřelé Mášenky.

Finanční příspěvek od Mášenky bude použit na očkování a přeočkování pro naše svěřence, kteří jsou v péči našeho sdružení a popřípadě na léčbu a kastrace nově přijatých svěřenců.

 

                                           PODĚKOVÁNÍ

Základní organizace chovatelů koček v Hradci Králové patřící pod ČSCH, jako každoročně, pořádala ve dnech 9. a 10. dubna 2011 Mezinárodní výstavu koček v prostorách sportovní haly Slavia,Víta Nejedlého. Při této prestiznižní Královéhradecké akci chovatelé, za účasti mezinárodních vystavovatelů, nezapoměli ani na opuštěné kočky a uspořádali pro ně sbírku krmiva.Sbírkou, za přispění jak chovatelů, tak návštěvníků výstavy, se podařilo shromáždit nemalé množství krmiva.Toto krmivo bylo předáno Občanskému sdružení Další šance, které se stará o opuštěné a týrané kočičky nejen v Hradci Králové a blízkém okolí.