Koťátka k adopci

Sazínek

Sazínek je asi 4.měsíční kocourek, který byl přijat z dočasné péče depozita. Je to velmi milý, bezproblémový a kontaktní kocourek, kterému ke štěstí u chybí je nový domov.

Asi 3. měsíční kocourci

Do adopce nabízíme asi 3.měsíční naočkované kocourky ze stavebnin. Tito mazlíci,kteří neustále vyhledávají kontakt s člověkem dostali jména Pihlík, Mimísek a Mojko.

Clea

    Nový domov hledá asi 4,.měsíční hodná kočička Clea. Ta je nejen kontaktní, ale také zvídavá a velmi chytrá. Hledáme pro ni umístění spíše pouze do bytu.

Jessica

Jessica je nádherná 5.měsíční trojbarevná kočička, která si na přítomnost cizích lidí postupně zvyká. Potřebuje umístění do klidného prostředí k lidem, kteří mají dostatek trpělivosti. Časem však získají milou klidnou kočičku, která si k nim jistě najde cestu, stejně jako si ji našla  k nám.

Fixi

Asi 5.měsíční Fixi by si přála domov s některým ze svých depozitních společníků. Dlouho jí trvalo, než poznala, že mazlení a hlazení je něco příjemného. Trpělivost se vyplatila a nyní je i z této bázlivky kontaktní kočička, kterou bychom nejraději umístili pouze do bytu.

Oliver

Nový domova hledá kocourek Oliver. Velmi rád by odešel do nového domova s některým další společníkem z depozita. Oliver si zpočátku stejně jako Monty a Fixi hůře zvykal. Nyní už je ke známým lidem vstřícný, ale uvítal by přítomnost další kočky nebo kocourka.

Monty

Monty je asi 5.měsíční klidný kocourek, kterému nový domov v klidném prostředí velmi chybí. Také on stejně jako jeho sourozenci hledal cestu k člověku delší dobu. Monty poznal, že  kromě krmení je fajn i mazlení, překonal strach a nakonec je i   z něj vděčný kočičí společník. Čeká na vás v depozitu ve DK n. L.

Cyril

Nový domov hledá vstřícný celorezavý krasavec Cyril. Získáte tak mazlivého za každou pozornost vděčného kocourka, který by časem uvítal i vycházky na zahrádku. Cyril je asi 5. měsíční zdravý kocourek, který nemá problém s adaptací v novém prostředí.

Lady, Lea a Luník   

Nabízíme do adopce koťat ze statku. Jedna kočička již byla umístěna-Lilli nyní Žaky. V nabídce je malá dlouhosrstá Lady, mourovatá Lea a mourovatá kocourek Luník.