Koťátka k adopci

Béďa

Béďa je půlroční kocourek, bráška kočička Babetky, který hledá domov u trpělivých lidí, u kterých najde kromě lásky také dostatek klidu. Kocourek si na rozdíl od Babetky zvykal poněkud obtíženěji, díky umístění v dočasné péči je nyní připraven odejít do nového domova. Béďa je k lidem, které dobře zná přítulný, ale potřebuje čas. S ostatními kočičkami je kamarád, je čistotný, očkovaný , testovaný a čipovaný. Hledáme mu umístění do bytu.

Sisinka

Sisinka je asi 4.měsíční očkovaná kočička, která si důvěru k lidem teprve získává.Její bráška Abbé a sestřička Sarah si cestu k lidem již našli, proto doufáme, že u Sisinky tomu bude podobně, jen to bude trvat o něco déle Sisi je sice nabízena do adopce, ale k  velmi trpělivým a zkušeným lidem,kteří jí dají dostatek času na to, aby k nim přilnula.Nejlépe by se cítila ve společnosti jiné kočičky , na kterou je zvyklá z depozita.

Abbé

Kocourek Abbé je asi 4.měsíční očkovaný kocourek,který byl odchycen společně se svou mámou  a třemi sourozenci v opuštěné lokalitě daleko od lidí. Tam vyrůstal do svého narození, jen jemu a jeho sestřičce Sarah se podařilo navázat kontakt s člověkem a získat k němu důvěru.Kocourek by rád pobýval někde s možností přístupu ven, k cizím lidem získává důvěru postupně.

Po kliknutí se obrázek objeví zvětšený v novém okně.