Koťátka k adopci

Evi

Také malá Evi je připravena odejít do nového domova, ve kterém by byla nejraději se svou sestřičkou Elsou. Evi je kočička zajímavě zbarvená do kouřova, v předcích mají kočičky zřejmě nějakého britské předka.

Elsa

Elsa je asi 3.5 měsíce stará stříbřitá kočička, která byla odchycena jako poloplaché kotě.Při trpělivém zacházení se i z ní stala milá kontaktní společnice, které by však nevyhovovalo hlučné prostředí .Nejlépe by jí vyhovovalo společné umístění se sestřičkou Evi. Kočičky jsou na sebe velmi zvyklé, proto by přemístění do nového domova zvládaly bez stresu.

Přijatí kocourci,do adopce nebo k zamluvení

Královédvorský domácí depozit přijal do své péče věrší množství koťátek, která zde mají tu nejlepší dostupnou péči. Koťátka se mají čile k světu a brzo pro ně budeme hledat nové rodiny.

Štístko

Přijali jsme černého kocourka,který se schovával na půdě jedné novostavby v Trutnově. Kocourek se k nám dostal ve velmi zuboženém stavu, byl silně podvyživený, začervený, dehydrovaný a zrovna si procházel velmi nepříjemným virovým onemocněním. Naštěstí veterinární vyšetření neprokázalo žádné vážnější onemocnění a tak mohl kocourek po svém uzdravení podstoupit kastraci. Momentálně je Štístko v poměrně dobré fyzické kondici, ale je třeba ještě pracovat na jeho důvěře ke člověku.

Toby a Tonička  (Tonička již našla svůj nový domov)

Kočičku a kocourka někdo vyhodil u hostince zřejmě v domnění, že si je místní návštěvníci rozberou. Nezodpovědný a hamižný člověk, kterému je zatěžko dát vykastrovat svou kočku, opět způsobil problémy někomu jinému. Kočička a kocourek jsou asi dvouměsíční velmi mazliví, čistotní a plně socializovaní. V depozitu čekají na nový domov, určitě by udělali radost někomu, kdo poznal povahu a krásu černých koček.
 
 

Mao a Merlin

2 osmitýdenní koťata, jsou zdravá, pravidelně odčervovaná, čistotná, zvyklá na podmínky v bytě. Celorezavý je Mao a rezavý s bílými tlapičkami dostal jméno Merlin.

Nový domov hledají  sourozenci Martička, Mekky, Marvin (v novém domově) a Muška. Dvě kočičky a dva kocourci byli přijati do depozita jako poloplachá ko´tata z Vorlechu u Dvora Králové n. L. Vymazlit je dalo práci,ale v současné době jsou rádi za nejen za jídlo, ale i pomazlení.Chce to však  trpělivost a klidné prostředí, nejlépe tam,kde by tato asi 5. měsíční ko´tata mohla chodit i ven.Martička,Muška a Marvin jsou již plně očkovaní,Mekkyho druhá vakcinace teprve čeká. Nejmazlivějším se stal mourovatý kocourek Marvin.

Rózinka

Rozinka je drobná asi 2. měs. kočička, která byla přivezena zcela zdecimovaná ve špatné výživové kondici, ušmudlaná a vyděšená. Byla nalezena pod hromadou palet poblíž Obi v Hradci Králové. Postupně si na lidské pohlazení zvykla a začala komunikovat hlavně poté, co do její společnosti přibyl Muff a Píďa. Je to hravá a čistotná kočička, která čeká na nový domov u trpělivých lidí, kterým nebude dělat problém počkat , až si na ně Rozinka zvykne a bude jim na oplátku dobrým kočičím společníkem.

Davídek, Ívi, Aby a Mia

Do dočasné péče v rámci královedvorského depozitabyla přijata čtveřice koťat,která byla v zuboženém stavu přivezena téměř pře měsícem. Koťata má v současné dobé v péči nálezkyně, která jim nabídla dočasný azyl a společně jim hledáme novým domov. Koťátka jsou připravena odejít do nového domova, jsou zdravá, čistotná a kontaktní. Tento týden je čeká první očkování .Zamluvený je kocourek David-bílorezek, který má tři sestřičky Eevee-Íví, Aby - tmavá hlavička a Miu.

Dantík a Drontík

Dantik a Drontik jsou dva a půl měsíční kocourci, které přivedla na svět  poloplachá kočičí máma. Obě koťátka jsou milá, čistotná, hravá a zvědavá jako ostatně jako všechna koťátka v jejich věku.

Trutnovský depozit přijal 15 koťátek

Trutnovský depozit během několika dnů přijal do své péče 15 koťátek, která byla nalezena zcela opuštěná v katastru obce Trutnov a blízkého okolí. Všechna koťátka jsou v relativně dobrém stavu a po skončení karantény pro ně budeme hledat nové domovy.