Umístěné kočky

Angelika

Angelika už taky má od 15.8.2011 nový domov, bude žít  v Rokytnici nad Jizerou u velmi hodných starších lidiček.

Joffrey

Joffrey odešel do nového domova. Bydlet bude v Jablonci n/N.

Edgar

Edgar odešel do nového domova společně se svým sourozencem Alanem. Bydlet bude v obci Roudnička u Hradce Králové v rodinném domečku. Společnost jim bude dělat jedna dospělá kočička a dva pejsci.

Alan

Alan odešel do nového domova společně se svým sourozencem Edgarem. Bydlet bude v obci Roudnička u Hradce Králové v rodinném domečku. Společnost jim bude dělat jedna dospělá kočička a dva pejsci.

Vtěrka

našla nový domov v Jindřichově u Lučan nad Nisou. Bude bydlet u mladé rodiny. Přišli o velmi starého kocourka.

Polly

Polly má od 13.8.2011 nový domov. Bydlet bude v Hradci Králové v bytě, kde bude mít několik zvířecích kamarádů králíka a morčata.

Mourovaté koťátko z Třebechovic

Mourovaté koťátko z Třebechovic má svůj nový domov a novou rodinu. Bydlet bude nedaleko od místa svého narození v rodinném domečku, kde bude jako kočičí jedináček.

Robert

Robert odešel do nové rodiny v Hradci Králové, kterou si našel on sám.

Filípek

Filípek odešel do nové rodiny, kde se okamžitě stal středem veškerého dění. Je neustále rozmazlován a hýčkán. Má takřka celodenní péči , kterou si zaslouží. Jeho nová rodina je v Hradci Králové v rodinném domečku, kde bude mít Filípek za kamaráda štěňátko jezevčíka.

Dvě kočičí slečny z Čáslavi

Obě kočičí slečny mají svou novou rodinu a ani se nemusí stěhovat moc daleko, protože jejich nová rodina je také z Čáslavi.
<< 50 | 51 | 52 | 53 | 54 >>