Umístěné kočky

Dvě bílé kočičí slečny

23.10. obě kočičí slečny budou bydlet společně v Praze ,v bytě u velmi milého páru a společníka jim bude dělat 17ti letý kocour.

Kryštof a Olívie

23.10. Kryštof a Olívie mají nový domov  v Kutné Hoře, v rodinném domku se zahrádkou.

Rezatý chlapeček z Hořan

8.10. odešel do nového domova rezatý chlapeček z Hořan. Bydlet bude v bytě v Kutné Hoře u mladého páru, kde bude jako jedináček.

Dorotka

dne 15.9. odešla do nového domova kočička Dorotka bude bydlet v Jičíně v rodině kde je stále někdo doma a tam už na ní také čekal kočičí kamarád.  

Uršula

dne 14.9. odešla do nového domova kočička Uršula bude bydlet v Mochově u velmi hodných lidí a za společníky bude mít pejsky.  

Polomáčenka

Dne 12.9. odjelo do nového domova v Dobrušce jedno z koťátek od dlouhosrsté Májy. Pro kočičku Polomáčenku si přijela moc hodná maminka se synem, který se dlouho rozhodoval a nakonec si jeho srdce získala právě tato holčička, jako kamaráda bude mít dalšího malého kocourka.

Ája

dne 3.9. odešla do nového domova kočička Ája sestřička hluchého Šašlika, pro kočičku si přijela velmi sympatická slečna a odvezla si jí do bytu v Praze, kde bude mít za kamarádku ruskou modrou.  

Julián

Juliánek má od 30.8.2010 svůj nový domov a novou milující rodinu a spoustu nových zvířecích kamarádů. Jeho nový domov je v Holicích. 

Vilémek

Do nového domova odešel dne 20.8.kocourek Vilém, bude bydlet v Praze u velmi hodných lidí a za kamaráda bude mít pejska a malého chlapečka

Jáchym

Jáchym byl umístěn do nového domova v Hradci Králové.
<< 56 | 57 | 58 | 59 | 60 >>