Umístěné kočky

Mikeš

Kocourek Mikeš konečně našel nový domov v Lázních Bělohrad,kde bude dělat radost starší paní,která bude moci dopřát Mikešovi a pohyb na zahrádce

Rozárka

Nový domov ve Dvoře Králové n. L.našla kočička Rozárka, která našla umístění v bytě po boku dalšího staršího kocourka

Dante

Nový domov v Bílé Třemešné našel kocourek Dante.

Adélka

Do nového domov   ve Dvoře Králové n.L. odešla kočička Adélka. Bude bydlet v domku společně s dalšími dvěma postaršími kočičkami.

Pem a Merlin

Do nového společného domova v Šárovcově Lhotě poblíž Lázní Bělohrad odešla kočička Pem a kocourek Merlin. Oba budou bydlet zpočátku pouze v domku s pozdější možností bezpečného výběhu ven.

Sheila

Do nového domova v Úpici odešla kočička Sheila, která budě dělat společnosti další roční kočičce, která není zatím z její přítomnosti nadšená. Ale Sheilu hned tak nic nepřekvapí a snáší to dobře, tak snad si holky na sebe zvyknou.

Fík

Do nového domova odešel kocourek Fík,který bude bydle v Novém Městě nad Metují. Už teď  se mu tam velmi líbí.

Selfík

Do nového domova v Bílé Třemešné odešel malý Selfík,který bude dělat společnost dvouletému kocourkovi,který se doma sám nudí. Zpočátku byl starší kocourek uražený, ale zvědavost mu nedala a už se začínají oťukávat.

Fabiánek

Do nového domova ve Dvoře Králové n. L. odešel náš milovaný opečovávaný a těžko zapomenutelný Fabiánek, který bude bydlet jako jedináček v bytě. Asi se mu bude zpočátku po kočičí partě stýskat, ale díky tomu, že bude rozmazlován snad brzy zapomene.

Margot

Do nového domova k dalším dvěma kočičím kámošům z našeho depozita odešla kočička Margot,která bude bydlet v rodinném domku ve Dvoře Králové n.L,
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>