Umístěné kočky

Aida

Nový domov našla vrácená kočička Aida,která bude bydlet v bytě společně se stejně starou kočičkou. Holky si spolu rozuměly hned první den a zdá se , že jim spolu bude dobře.

Pepina

 Nový domov v Trutnově našla konečně kočička Pepinka,kterou adoptovala paní, protože jí povahou a zbarvením připomínala její bývalou společnici.

Šimon

Nový domov  v Lhotě pod Libčany našel kocourek Šimon,kterého adoptovala rodina vlastnící již jednu kočičku, Šimonek jí bude nablízku, aby zde nebyla sama, když je rodina v práci.

Morgan a Mao

Nový společný  domov ve Dvoře Králové n.L. našla Morgan a její potomek Mao. Morgan bude moci časem chodit i na zahrádku, což jí bude zcela určitě vyhovovat. Byla to přece jen pouze venkovní kočička,  a tak by se jí  pohybu venku stýskalo.

Frisko a Flíček

Do nového domova odešel kocourek Flíček a také jeho bráška Frisko. Oba našli domov v Jaroměři, každý sice někde jinde, ale oba se budou mít zcela určitě báječně.

Noe

Do nového domova ve Vítězné odešel bráška Sheily a Selfa -zamluvený kocourek Noel, který byl v dočasné péči našeho depozita. Kocourek nebyl nabízen do adopce vzhledem k jeho okamžitému zamluvení.

Oskar

Do nového domova v Rudníku odešel kocourek Oskar, na kterého čekalo štěně, se kterým se určitě budou kamarádi. Oskárek byl na pejsky zvyklý, takže ho to vůbec nezaskočilo.

Apolenka

Do nového domova ve Dvoře Králové n.L. odešla kočička Apolenka, na kterou její nová majitelka čekala téměř dva měsíce. Protože byla Apolenka zamluvená hned krátce po přijetí, nebyla nabízena k adopci.

Bonifác

Do nového domova ve Dvoře Králové n.L. odešel přítulný kocourek Bonifác, kterému bude časem dopřán i výběh a zahradu na okraji města.  Do nového domova ve Dvoře Králové n.L. odešel přítulný kocourek Bonifác, kterému bude časem dopřán i výběh a zahradu na okraji města. 

Vilík

Do nového domova v Jaroměři odešel miláček mourovatý Vilík, který bude bydlet pouze v bytě v rodině starších lidí, kde nahradí místo po zemřelé 17.leté kočičce. Díky jeho kontaktní povaze bez pudu sebezáchovy je jeho umístění pouze v bytě ideálním řešením.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>