Umístěné kočky

Míca a Daisy

16.2. Společný nový domov v Trutnově našly kočičky Míca a Daisy. 16.2. Společný nový domov v Trutnově našly kočičky Míca a Daisy.  

Šimon

12.2. Také Šimon u dočasné péče se raduje z umístění  ve Dvoře Králové n.L. 12.2. Také Šimon u dočasné péče se raduje z umístění  ve Dvoře Králové n.L.  

Gustík

25.1. Do nového domova ve Dvoře Králové n.L. odešel kocourek Gustík. 25.1. Do nového domova ve Dvoře Králové n.L. odešel kocourek Gustík.  

Kulička

27.1.2024 Nový domov v Nových Lesích u Dvora Králové n. L. našla kočička Kulička z Jánských Lázní, která byla v dočasné péči našeho depozita 27.1.2024 Nový domov v Nových Lesích u Dvora Králové n. L. našla kočička Kulička z Jánských Lázní, která byla v dočasné péči našeho...

Jeníček a Mařenka

17.3. Nový společný domov v Úpici našly kočičky Jeníček a Mařenka, posílají pozdrav přímo od svých nových majitelů

RADGOLL

14. letý kocourka plemeno RADGOLL našel domov v Praze.

Kulička

Nový domov v dočasné péči získala natrvalo kočička Kulička.

Bobeš

Do nového domova ve Vojicích u Ostroměře odešel miláček Bobeš. Kocourek, který přežil zlomeninu stehenní kosti a následně i panleukopenii. Bobešek bude bydlet v domku s možností výběhu na zahradu.

Mikeš

Nový domov v Hradci Králové našel kocourek Mikeš, který bude bydlet v domku s výběhem na zahradu. To kocourkovi velmi chybělo, tak snad se mu v novém domově bude líbit. Podle zpráv se aklimatizuje velmi dobře.

Berry

Berry odešla do nového domova ve Dvoře Králové n.L.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>